Makarena na dzień Matki (ZDJĘCIA)

26 maj 2016
Autor: 

Na placu przy zielonogórskim ratuszu młodzież ze stowarzyszenia Młodzi Lokalni zaprosiła zielonogórzan do wspólnego tańca. Była Makarena, Belgijka i Kaczuchy.

Makrena, to drugi po Belgijce taniec do którego zaprosiła mieszkańców zielonogórska młodzież.

- Dzisiaj tańczymy z okazji święta mam. Celem naszej akcji było rozruszanie zielonogórzan. Do wspólnej zabawy zaprosiliśmy wszystkich chętnych. Była Makarena, ale przypomnieliśmy również Belgijkę, czyli to co tańczyliśmy w kwietniu. Zaaranżowaliśmy także coś dla najmłodszych, czyli Kaczuchy – mówił Aleksander Piskorz ze stowarzyszenia Młodzi Lokalni, organizatorka akcji.

Młodzi lokalni planują kolejną taneczną akcję jeszcze przed wakacjami.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.