Okna Aluminiowe - częsty wybór klientów

18 czerwiec 2021
Autor:  Artykuł partnera
Okna Aluminiowe - częsty wybór klientów

Okna Aluminiowe zmieniają spojrzenie na budowę domu. Materiał ten pozwala na przygotowanie konstrukcji wielkoformatowych. Drzwi o wysokości 3000 mm czy ogromne przeszklenia stałe przestają być problemem. Ramy są bardzo stabilne i lekkie co daje im dużą przewagę.

Czy okna aluminiowe są ciepłe?

Jeszcze do niedawna profile aluminiowe nie dorównywały PVC pod względem przenikalności ciepła. Wraz z rozwojem technologii, okna i drzwi aluminiowe dogoniły tradycyjne profile okienne stwarzając przewagę poprzez swoją lekkość, odporność na korozję i jeszcze większe możliwości kolorystyczne. Najcieplejsze skrzydła o wymiarach 123 x 148 cm posiadają współczynnik przenikania ciepła Uw od 0,53 W/(m2.K). Normą są już okna o Uw = 0,8-1,1 W/(m2.K). Dobre parametry stolarka aluminiowa zawdzięcza przede wszystkim ciepłym pakietom szybowym o współczynniku przenikania ciepła Ug = 0,5 W/(m2.K). Dodatkowym elementem poprawiającym parametry są przekładki termiczne montowane w środkowej części profilu.

Aluminium do domku jednorodzinnego?

Już od kilku lat zauważamy wzrost zainteresowania klientów indywidualnych takimi rozwiązaniami. Kiedyś aluminium dominowało w obiektach użyteczności publicznej czy ogromnych fasadach, a teraz widzimy ten trend w domach jednorodzinnych. Firma Visco zajmuje się dystrybucją i montażem okien aluminiowych na profilach ALIPLAST I ALUPROF. Po szczegółową ofertę odsyłamy na stronę internetową www.visco.net.pl oraz do salonu sprzedaży w Kostrzynie nad Odrą.

SALON VISCO

ul. Niepodległości 7B
66-470 Kostrzyn nad Odrą
570 783 304
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.visco.net.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u