Zakłady bukmacherskie na mecz Polska - Szwecja. Kto jest faworytem?

21 czerwiec 2021
Autor:  Artykuł partnera
Zakłady bukmacherskie na mecz Polska - Szwecja. Kto jest faworytem?

W środę 23 czerwca o godzinie 18:00 zostanie rozegrany na EURO 2020 "mecz o wszystko" dla Polski. Czy Biało Czerwoni pokonają Szwedów? Sprawdźcie, która drużyna ma większe szanse - zakłady bukmacherskie na to wydarzenie są już dostępne.

Kto zwycięży w meczu Polska - Szwecja? Typy od zakładów bukmacherskich

Po fatalnym występie Polski w pierwszej kolejce ze Słowakami, przyszedł czas na starcie z Hiszpanami. Nie oszukujmy się - w zwycięstwo, ani w remis nikt nie wierzył łącznie z zakładami bukmacherskimi. Kurs na zwycięstwo Polski u legalnego polskiego bukmachera eWinner wynosił ok. 9.00, zaś na remis ok. 5.00. Biało Czerwoni jednak udowodnili, że są w stanie walczyć z najlepszymi i przedłużyli szansę na wyjście z grupy. Jakie są z kolei zakłady na zwycięstwo naszej reprezentacji w meczu ze Szwedami? Co ciekawe, jesteśmy w tym spotkaniu wedle zakładów bukmacherskich faworytem. Kurs na zwycięstwo Polski na ten moment wynosi ok. 2.66, zaś na triumf Skandynawów - 2.80.

Polska - Szwecja: jak wyglądały wcześniejsze spotkania?

Dotychczas obie drużyny rozegrały między sobą 26 mecze. I tutaj "na papierze" zdecydowanym faworytem są Szwedzi, którzy wygrali 14 razy. Polska ekipa zwyciężyła z kolei 8-krotnie, zaś 4 razy padł wynik remisowy. Warto tutaj zaznaczyć dwie kwestie - 19 pojedynków to spotkania towarzyskie, zaś ostatni mecz miał miejsce... w 2004 roku. Wówczas nasza kadra musiała uznać wyższość Szwedów (3:1). Pamiętajmy jednak, że obie drużyny miały w składzie zupełnie innych zawodników niż obecnie.

Zakłady bukmacherskie na gol Lewandowskiego

Nie oszukujmy się - Lewandowski to aktualnie jeden z najlepszych napastników na świecie. W meczu ze Słowacją nie błyszczał, jednak już w pojedynku z Hiszpanami pokazał się z jak najlepszej strony, zdobywając bramkę na wagę remisu. Tym razem również liczymy na to, że bramkarz Szwedów będzie musiał wyciągać piłkę z siatki. Kurs w zakładach bukmacherskich eWinner na to, że Lewy strzeli bramkę, wynosi ok. 2.21.

Legalne zakłady bukmacherskie na EURO 2020

Więcej typów i zakładów bukmacherskich związanych z EURO 2020 i Polską drużyną znajduje się na stronie polskiego legalnego bukmachera eWinner, który przygotował specjalną ofertę skierowaną dla fanów piłki nożnej. W środku również statystyki, tabele i bieżące wydarzenia związane z Mistrzostwami Europy.

Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u