Cyrk Astoria w Zielonej Górze i Sulechowie. Rozdajemy bilety

20 sierpień 2021
Autor:  Redakcja
Cyrk Astoria w Zielonej Górze i Sulechowie. Rozdajemy bilety Cyrk Astoria

Cyrk Astoria pojawi się w Zielonej Górze i Sulechowie. - Od początku nie mamy zwierząt - podkreślają artyści. Zgłoś się i otrzymaj wejściówki na widowisko.

Cyrk Astoria o innowacyjne show, gdzie główną rolę grają artyści skupiający się na dopracowanych i atrakcyjnych pokazach. W porównaniu do wielu podobnych wydarzeń w programie od samego początku nie ma zwierząt.

Program zakłada m.in. show z udziałem Elzy z "Krainy lodu", kącik magii i iluzji oraz pokazy akrobatyczne. Będą też zawadiackie zabawy Minionków, występy klaunów i ekipa z Psiego Patrolu.

Cyrk w Sulechowie i Zielonej Górze

W piątek, 27 sierpnia, cyrkowcy odwiedzą Sulechów. Wydarzenie odbędzie się za przedszkolem przy ulicy Kościuszki. Start o godzinie 18:00.

Z kolei 28 i 29 sierpnia Cyrk Astoria stanie w Zielonej Górze przy al. Wojska Polskiego koło Castoramy. Spektakle rozpoczną się o 16:00 i 18:00.

Darmowe wejściówki zostały rozdane! Odbiór biletów przy kasie w cyrku.

Przeczytaj też: Trwa budowa mostu w Milsku. Inwestycja za 80 milionów rośnie w oczach (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u