Zaklady bukmacherskie z Paypal: czy Polacy zagrają na mistrzostwach?

28 październik 2021
Zaklady bukmacherskie z Paypal: czy Polacy zagrają na mistrzostwach?

Bukmacherzy, oferujący zakłady bukmacherskie z Paypal słusznie przewidzieli, że Polska zagra w barażach do mundialu. Z kim jednak się zmierzy?

Zakłady bukmacherskie z Paypal: czy Polacy zagrają w Katarze?

Piłka nożna wciąż ma niezachwianą pozycję, jeśli chodzi o polski sport narodowy. To właśnie występami piłkarzy a szczególnie reprezentacji narodowej emocjonują się najbardziej polscy kibice. Nasza drużyna narodowa, prowadzona przez nowego trenera Paolo Sousę radzi sobie w miarę udanie w eliminacjach do mistrzostw świata w Katarze. Polacy pewnie zmierzają po drugie miejsce w grupowych rozgrywkach. Jako że eliminacje powoli dobiegają końca pora je podsumować. W tym artykule sprawdzimy także jakie typy mają bukmacherzy oferujący zakłady bukmacherskie z Paypal oraz z kim Polska może zmierzyć się w barażach. Zapraszamy.

Polska pokonuje Albanię

Cały awans do mundialu wisiał przez pewien czas na włosku. 12 października polska reprezentacja mierzyła się na wyjeździe z Albanią. Niepozorna Albania zaliczyła bardzo udaną kampanię w tych eliminacjach, pokonując na przykład Węgrów. Skutkiem tego, znajdowała się w tabeli grupy eliminacyjnej przed Polską na dwa spotkania przed końcem. Porażka na stadionie w Tiranie mogła więc praktycznie przekreślić dla Polaków jakiekolwiek szanse na mundial.

narodowy

Atmosfera tego spotkania była bardzo gorąca, żeby nie być gołosłownym, warto przypomnieć, że sędzia musiał dwa razy przerywać to spotkanie, z powodu sytuacji na trybunach. Piłkarze spędzili z tego powodu w szatni dodatkowo ponad 20 minut. Nie bez powodu bukmacherzy oferujący zaklady bukmacherskie z paypal wystawiali na Polskę dość wysoki kurs a najbardziej prawdopodobny był remis. Już pierwsze minuty tego spotkania pokazały, że nie będzie to łatwy pojedynek.

Polacy długo nie umieli znaleźć przewagi i stworzyć groźnych sytuacji pod bramką przeciwnika. Długo pozostawaliśmy zaledwie z jednym celnym strzałem na bramkę rywali. Na szczęście jedno dobre dośrodkowanie Mateusza Klicha zapewniło nam prowadzenie. Podanie na bramkę zamienił Karol Świderski, napastnik PAOKu Saloniki, których chwilę wcześniej pojawił się na boisku.

Finalnie, kadrze Paolo Sousy udało się przywieźć 3 punkty z bardzo trudnego terenu. Polskiej kadrze udało się na kolejkę przed końcem wyprzedzić Albanię i wskoczyć na drugie miejsce w tabeli, premiowane barażami. Polacy w ostatniej kolejce nie będą mieli zbyt trudnego rywala, zmierzą się bowiem z reprezentacją Andory. Udział w barażach jest więc niemal pewny.

Jak typują bukmacherzy, oferujący zaklady bukmacherskie z Paypal?

Pora spojrzeć więc na bukmacherów i oferowane przez nich kursy. W Polsce mamy już ponad 22 legalnych bukmacherów, którzy oferują zakłady bukmacherskie z Paypal, Skrill lub innymi formami płatności. Jak mogłeś dowiedzieć się już wcześniej, kwestia zarówno pierwszego miejsca w grupie, które najpewniej będzie łupem reprezentacji Anglii i drugiego jest już rozstrzygnięta. Drugie miejsce przypadnie najpewniej reprezentacji Polski. Sprawia to, że kwestia awansu jest już praktycznie wyjaśniona.

Dla przykładu, zakłady bukmacherskie z Paypal w STS w zakładach bukmacherskich na końcową kolejność w tabeli nie przyjmują już zakładów na Anglików w ogóle. Co więcej, w przypadku kadry prowadzonej przez PZPN przyjmują już zakłady tylko na fakt, czy zajmą oni pierwsze miejsce w grupie. Trzeba jednak wspomnieć, że kurs na to jest raczej nierealny, bowiem wynosi aż 250.00. Bardzo wiele może też nam powiedzieć ogromna wysokość kursów na zajęcie miejsc 1 lub 2 w przypadku Albanii, gdzie kurs wynosi równe 50.00. Dla reprezentacji Węgier jest on jeszcze bardziej kosmiczny, wynosi bowiem 5000.00.

katar

Z kim Polska może zagrać w barażach?

Wszystko wskazuje więc na fakt, że wyjdziemy z grupy eliminacyjnej na drugim miejscu. Polska może zagrać więc w barażach, pytanie brzmi tylko z kim? Najbardziej prawdopodobni potencjalni uczestnicy baraży o MŚ 2022 w Katarze to reprezentacje takie jak:

  • Drużyna z pary Serbia, Portugalia
  • Drużyna z pary Hiszpania, Szwecja
  • Drużyna z pary Włochy, Szwajcaria
  • Ukraina, Finlandia lub Bośnia i Hercegowina
  • Drużyna z pary Czechy lub Walia i Szkocja
  • Holandia, Norwegia, Turcja
  • Drużyna z pary Chorwacja, Rumunia

Jak więc widzisz, możliwości wciąż jest bardzo dużo a sytuacja wciąż nie wydaje się rozstrzygnięta. Prawdopodobnie w losowaniu będzie nam także potrzebne trochę szczęście, bo wciąż możemy trafić na czołowe europejskie drużyny jak Portugalia, Hiszpania czy Włochy. Przeprawa z nimi może być bardzo ciężka. Wciąż nic nie jest jasne, bo wiele ze spotkań może rozstrzygnąć się dopiero w ostatniej kolejce.

W barażach o mistrzostwa świata 2022, czyli końcowej i decydującej fazie całych eliminacji zagra łącznie 12 drużyn. Będzie to 10 zespołów, które zajęły w swoich grupach eliminacyjnych drugie miejsca, a także dwie ekipy, które zwyciężyły w swoich grupach Ligi Narodów, ale nie wywalczyły awansu poprzez eliminacje.

W barażach rozstawionych będzie sześć zespołów z najlepszym bilansem ze swoich grup eliminacyjnych. Wciąż liczy się więc każda bramka i punkt, nawet ze słabszym rywalem. Rozstawienie nie gwarantuje słabszego rywala, ale znacząco zmniejsza prawdopodobieństwo trafienia na silną drużynę.

Podsumowanie

Wszyscy z nas żyją nadzieją, że zobaczymy Polaków na mistrzostwach w Katarze w przyszłym roku. Na pewno będzie to jedyny w swoim rodzaju turniej. Zerwana zostaną tradycja rozgrywania mundialu latem, po zakończeniu sezonu. Mistrzostwa w słynącym z bogactwa Katarze to także ogromny przepych i prestiż. Przed Polską drużyną ostatni, najważniejszy krok w drodze na mundial. Baraże do mistrzostw świata 2022 rozegrane zostaną w dniach od 24 do 29 marca 2022 roku.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u