Profesjonalne zmywarki gastronomiczne z funkcją wyparzania

14 styczeń 2022
Autor:  Artykuł partnera
Profesjonalne zmywarki gastronomiczne z funkcją wyparzania

Profesjonalne zmywarki gastronomiczne z funkcją wyparzania to niezwykle przydatne urządzenia dla wszystkich lokali gastronomicznych. Każdy hotel, pensjonat, restauracja czy kawiarnia powinny rozważyć zakup zmywarko - wyparzarki. Funkcję wyparzania najbardziej docenią lokale, które pracują w trybie sezonowym, kiedy to obsługują znacznie większą liczbę gości.

Profesjonalna zmywarka gastronomiczna dla branży HoReCa

Zmywarki gastronomiczne to profesjonalne urządzenia przeznaczone do używania w lokalu gastronomicznym, gdzie ilość klientów oraz naczyń do umycia jest bardzo duża.

Zmywarka z funkcją wyparzania sprawdzi się jednak nie tylko w dużej restauracji, ale także w pizzerii czy różnego rodzaju barach i kawiarniach, gdzie ilość szklanek, talerzy i sztućców również jest duża.

W ofercie na stronie gastroprodukt.pl/zmywarko-wyparzarki znajdują się zmywarko - wyparzarki zarówno do naczyń, jak i do blach, co stwarza możliwość szybkiego mycia nawet do 6 blach jednocześnie oraz jednoczesnego ich wyparzenia.

Jaka powinna być idealna zmywarka gastronomiczna?

Zmywarki gastronomiczne dostępne na rynku posiadają wiele różnych funkcji, które mogą jeszcze bardziej usprawnić ich obsługę oraz pracę w kuchni. Zmywarko - wyparzarka gastronomiczna powinna przede wszystkim być dopasowana do potrzeb miejsca, w którym ma służyć.

W sprzedaży zmywarek gastronomicznych można wyróżnić te z dozownikiem płynu myjącego oraz płynu do nabłyszczania czy też zmywarki w których znajdziemy sterowanie manualne bądź elektroniczne.

Warto także zadbać o nowoczesny design. Profesjonalna zmywarka powinna pasować do stylu kuchni. Najczęściej zmywarki przemysłowe czy też zmywarki uniwersalne są w kolorze stalowym, co pozwala idealnie wkomponować zmywarkę do mebli gastronomicznych, które najczęściej są właśnie w takim kolorze.

Idealna zmywarko - wyparzarka gastronomiczna powinna także być dopasowana do ilości naczyń, które trzeba w kuchni umyć. W zależności od potrzeb dostępne są różnej wielkości kosze oraz wsady, które przeznaczone są do różnego typu naczyń czy blach.

Idealna zmywarko - wyparzarka zapewnia także wysoki komfort pracy, jest odporna na ciężkie warunki jakie panują w profesjonalnej kuchni, a także na korozję.

ZmywarkiGastro14.01.22 1

Zmywarko - wyparzarka GastroProdukt Professional - zmywarka gastronomiczna do twojej restauracji czy kawiarni

Wyposażenie gastronomii w zmywarki GastroProdukt z serii Professional to oprócz mycia talerzy, naczyń, szkła, garnków czy sztućców, także zgodność zmywarek z normami HACCP, czyli posiadanie funkcji wyparzania. Do optymalnej jakości mycia rekomendowane są profesjonalne płyny.

Każda zmywarka posiada rekomendowaną twardość wody, jakiej należy używać podczas mycia. W celu ochrony grzałek przed osadzaniem kamienia warto stosować zmiękczacz wody.

Dodatkowo w pakiecie MEGA do zmywarek dodawany jest płyn myjący do zmywarek, płyn nabłyszczający do zmywarek, dozownik płynu myjącego zamontowany w zmywarce, dozownik płyny nabłyszczającego zamontowany w zmywarce, podstawka pod zmywarkę, zintegrowana pompa odprowadzająca wodę oraz dwa dodatkowe kosze - kosz uniwersalny, a także kosz do talerzy.

Zmywarko wyparzarka do szkła - idealna do szkliwa

Dozownik na płyn nabłyszczający, który jest zamontowany w zmywarkach GastroProdukt z serii Professional, to bardzo ważny element w kontekście mycia szklanek czy ogólnie naczyń ze szkła.

Wyparzanie w temperaturze 90 oC pozwala zlikwidować wszelkie bakterie jakie znajdują się na szklanych naczyniach. Dozownik z płynem nabłyszczającym sprawia, że zakończone płukanie nie zostawia smug na szklanych elementach, które później ręcznie trzeba wyczyścić.

W restauracjach czy barach, gdzie używanie szklanych szklanek czy pokali jest duże, spore znaczenie będzie miał fakt, że zmywarko - wyparzarki GastroProdukt z serii Professional oferują cykl mycia nawet w 90 sekund, co sprawia, że lokalowi nie grozi brak dostępu do czystego szkła.

Czemu w gastronomii potrzebna jest profesjonalna zmywarka?

Profesjonalna zmywarka to dla gastronomii konieczność, szczególnie w sezonie, kiedy gości w lokalu jest bardzo dużo. Zapewnia ona szybki dostęp do naczyń, usprawnia pracę, a dodatkowo zapewnia maksymalną higienę, która jest konieczna w punktach gastronomicznych.

Zaletą mycia naczyń w zmywarkach jest pozbywanie się bakterii czy mikroorganizmów. Funkcja wyparzania sprawia, że ochrona przed niechcianymi zarazkami jest jeszcze lepsza.

Dobrze prosperujące restauracje mają duży ruch, a tym samym ilość brudnych naczyń jest o wiele większa. Także personel ma dużą ilość obowiązków, a mycie naczyń jest pracochłonne. Na szczęście jest to czynność, którą łatwo wykona za nas profesjonalne urządzenie.

Profesjonalna zmywarka to nie tylko szybsza praca i odpowiednia higiena, ale również oszczędność pieniędzy. Ponadto ten rodzaj zmywarek posiada najróżniejsze rozmiary, które możemy dostosować pod wielkość naszego lokalu. Zaletą zmywarek z wyparzarkami jest szybki czas pracy. Są one efektywne i wydajne.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u