Nowe trendy w świecie zakładów - betting perspektywy w 2022

21 kwiecień 2022
Autor:  Artykuł partnera
Nowe trendy w świecie zakładów - betting perspektywy w 2022

Od ponad 5 lat z powodzeniem istnieje i działa polska ustawa hazardowa. 1 kwietnia 2017 r. Ministerstwo Finansów Polski wprowadziło nowe zmiany w przepisach, które na zawsze zmienili działalność portali hazardowych w sieci oraz placówek stacjonarnych. Zakłady sportowe, jak również branża bukmacherska, podlegają zarówno nowym przepisom, jak i wielu innym istotnym czynnikom. Nowe przepisy z powodzeniem wpłynęły nie tylko na działalność i format portali, ale również stosunku graczy, ponieważ teraz pojęcie o „Fair play” – ma w końcu swoją moc w Polsce. Wzrost popularności i frekwencji portali, pomógł w przyciągnięciu zagranicznych partnerów, inwestorów i deweloperów. I już od ponad 5 lat ten segment rozwija się z powodzeniem, zyskując nowe, coraz większe horyzonty. Jakie więc będą trendy 2022 na w dziedzinie bet i jak wpłyną one na nasze wrażenia z gry - czytaj dalej!

Nowe trendy w świecie bettingu - perspektywy i zmiany

W ciągu swojego istnienia zakłady bukmacherskie wielokrotnie się zmieniały, zyskując nowe zasady i trendy. Ten rodzaj emocji istnieje naprawdę długo i pochodzi z czasów pierwszych totalizatorów wyścigów konnych i innych rodzajów zabawy. Jednak to właśnie w XXI wieku, dzięki całkowitej cyfryzacji i nowym technologiom, segment ten rozpoczął nowy etap ewolucji, a teraz zmieniając się, zaczął zdobywać jeszcze więcej nowych możliwości. Rzeczywiście, dzięki prawu polskiemu i uproszczonym zasadom ze strony bukmacherów, liczba zainteresowanych zaczęła znacznie wzrastać. Jakie będą nowe trendy w 2022 i jak to się zmieni w naszych doświadczeniach z gry? Dowiedzmy się!

1. Zakłady Live i transmisje na żywo

W ciągu ostatnich 5 lat zakłady bukmacherskie zaczęły poważnie dbać o wprowadzenie nowych możliwości dla własnych konsumentów. I główny problem na szczęście został rozwiązany! Transmisje na żywo stały się nowym trendem wśród licencjonowanych bukmacherów w wielu krajach, ale to własne Polska była jedną z pierwszych, kto w końcu wprowadził to! Co to daje w praktyce?

- Łatwość użycia
Możesz oglądać transmisje meczów lub innych wydarzeń sportowych na żywo prosto z telefonu, tableta czy laptopa! Tylko para kliknięć i już masz dostęp do wysokiej jakości transmisji bez opłat!

- Zakłady Live
Nie jest tajemnicą, że pojawienie się Transmisji na żywo na portalu bukmachera jest bezpośrednio związane z popularyzacją zakładów NA ŻYWO. Warto jednak pamiętać o innej ważnej funkcji, a mianowicie siatkach turniejowych. Są one dostępne w każdej chwili i pomagają betterowi, szybko podjąć odpowiednią decyzję!

2. Zakłady formatu - Last minute

Świat zakładów wciąż poszerza swoje możliwości, a po nieskazitelnym sukcesie zakładów NA ŻYWO deweloperzy zaczęły tworzyć nowe formaty zakładów.

Statystyki pokazały, że szczególne zainteresowanie graczy jest związane właśnie z kulminacją wydarzeń sportowych. Oznacza to, że to ostatnie minuty wzbudzają szczególne i prawdziwe zainteresowanie widzów. Dzięki nowoczesnej technologii bukmacherzy szybko włączyli ten trend do swoich systemów bukmacherskich. Zakłady w ostatniej chwili stały się szeroko spopularyzowane, zarówno wśród początkujących, jak i profesjonalistów. Wynika to przede wszystkim z minimalnej szansy na pomyłkę i dość dobrych kursów, które pozwalają skutecznie zamknąć zakład nawet niedotyczącemu użytkownikowi. Ten rodzaj zakładów jest szeroko popularny w piłce nożnej, sztukach walki i e-sporcie.

3. Zakłady eSportowe i nowe możliwości

Od ponad 10 lat z rzędu zupełnie nowy kierunek – eSport staje się coraz bardziej popularną formą rozrywki. Ta branża ma naprawdę ogromny potencjał, który codziennie przyciąga nowych programistów i inwestorów, dzięki czemu każdy kraj europejski może pochwalić się wieloma nowymi organizacjami eSportowymi. Licencjonowani bukmacherzy również nie mogli ominąć ten kierunek i nadal pracują nad stworzeniem nowych możliwości. Czego więc możemy się spodziewać już w najbliższej przyszłości?

- Transmisje Live
Już wkrótce wiodące firmy bukmacherskie mogą wprowadzić obsługę formatu VR dla swoich portali. Dotyczy to przede wszystkim wydarzeń ze świata e-sportu, ponieważ nie jest trudno przenieść trójwymiarowy obraz na hełm VR lub okulary rzeczywistości rozszerzonej.

- Pojawienie się nowych dyscyplin
Nowe dyscypliny pojawią się również u najlepszych bukmacherów w 2022. Warto zauważyć, że bukmacherzy coraz częściej mówią o rynku gier mobilnych, a przede wszystkim dyscypliny mobilne będą również dostępne dla obstawiania.

4. Bezpieczeństwo i dane osobowe

Nie jest tajemnicą, że w erze technologii coraz więcej wiodących firm poważnie pracuje nad poziomem własnego bezpieczeństwa cybernetycznego. Na szczęście segment hazardu i zakładów stał się jednym z pierwszych, kto poważnie zaczął mówić o wprowadzeniu nowych zasad. Najprawdopodobniej już w 2023 roku zobaczymy ślad takich trendów:

- Portale w systemie blockchain
Umożliwiłoby to nie tylko ujednolicenie wszystkich form płatności, ale także stworzyłoby niezrównoważony system do włamania.

- Szybkie i natychmiastowe transakcje, nawet w krajach, w których hazard jest zabronione przez prawo lokalne.

5. System bonusów

W 2022 r. wzrośnie również liczba nowych programów bonusowych oraz innych darmowych zakładów, które są tak popularne wśród bukmacherów. Ten trend z powodzeniem istnieje wśród licencjonowanych portali od kilku lat z rzędu, ale w tym roku może znaleźć nowe możliwości. Przede wszystkim wpłynie to na:

- Spersonalizowane bonusy
Dzięki sztucznej inteligencji system nauczy się rozumieć, które dyscypliny i sporty są interesujące dla konkretnego użytkownika. Opierając się na jego preferencjach, portal będzie tworzyć własne unikalne bonusy!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u