Zakłady bukmacherskie na sporty motorowe: wskazówki i taktyka dla początkujących

19 maj 2022
Autor:  Artykuł partnera
Zakłady bukmacherskie na sporty motorowe: wskazówki i taktyka dla początkujących

Zakłady motocyklowe BK są popularne wśród klientów z Czech i innych krajów UE. Wyścigi motocyklowe przyciągają widowiskiem i nieprzewidywalnymi wynikami. Rywalizacja, gorycz porażki, pragnienie zwycięstwa i ryk silników sprawiają, że kibice siedzą przed telewizorami i czekają na wyniki. Obstawianie zawodników i wyniku wyścigu jest możliwe nie tylko na stronie bukmachera. Istnieją kasyna online, które posiadają oddzielne sekcje dla zakładów sportowych. Do zalet takich zakładów online należą: wysokie kursy, szczegółowa lista wydarzeń oraz darmowa kasa w kasynie bez depozytu! Klienci kasyn internetowych mogą aktywować bonusy, obracać nimi, a następnie wykorzystać uzyskane w ten sposób środki na zakłady sportowe. Dzięki takiemu podejściu ryzyko utraty własnych pieniędzy jest minimalne.

Cechy szczególne wydarzeń w sportach motorowych

Zakłady na sporty motorowe w BK są przyjmowane zarówno przed rozpoczęciem imprezy, jak i w trakcie gry. Początkujący gracze, którzy chcą nie tylko dobrze się bawić, ale także zarabiać na swoim hobby, powinni wziąć pod uwagę wiele osobliwości związanych z wyborem sportowców i zawodów oraz zastosować skuteczną strategię obstawiania.

Zawodnicy rywalizują w różnych dyscyplinach:

  • Żużel (wyścigi na torze o jednym rodzaju nawierzchni)
  • Motocross (zawody na torze z przeszkodami)
  • Enduro (obejmuje wiele etapów i może być rozgrywany przez okres do 1 miesiąca)
  • Wyścigi drogowe (MotoGP, Superbike)

Klienci BC zawsze mają przyzwoity wybór zakładów. Aby wynik przekroczył oczekiwania, należy wcześniej przeanalizować wyniki poprzednich wyścigów. Nie zawsze kursy zakładów są poprawne. Często zdarza się, że zawodnik osiąga wysokie wyniki w poprzednich wyścigach, a potem jeździ dość słabo. Początkujący powinni o tym pamiętać.

Najbardziej prestiżowe zawody motocyklowe to wyścigi grand prix, rajdy wielodniowe, a także mistrzostwa i puchary świata. Są to turnieje, w których BK oferuje swoim klientom najbardziej szczegółowe terminarze. W mniej popularnych turniejach liczba miejsc jest niewielka.

Kolejną ważną kwestią, którą należy rozważyć, są różnice między poszczególnymi rodzajami ras. Nawet w obrębie jednej dyscypliny zasady turniejowe mogą się różnić w zależności od preferencji organizatorów. Na przykład różne turnieje mogą dopuszczać różne długości kolców. To właśnie długość kolców ma duży wpływ na poziom prędkości jazdy podczas pokonywania zakrętów.

Opcje zakładów i wybór zdarzeń dla początkujących

Bk akceptuje następujące opcje zakładów:

  • Zwycięzca. Arkusz kalkulacyjny BK wskazuje faworytów. Klienci mogą postawić na jednego lub więcej zwycięzców.
  • Handicap w sekundach. Opcja zakładu, w której gracz w ciągu kilku sekund określa przewagę jednego zawodnika nad drugim.
  • Prizefighter. Zakłady są obstawiane na zdobywcę drugiego miejsca.
  • Kto jest wyżej. BK oferuje pary ścigaczy. Klient musi wybrać uczestnika, który zajmie wyższe miejsce niż jego rywal.
  • O zwycięzcy i zdobywcy drugiego miejsca. Zazwyczaj zakłady te są przyjmowane tylko przed bardzo dużymi zawodami. Należą one do kategorii zakładów długoterminowych. Pod uwagę brany jest wynik całego turnieju, a nie wynik pojedynczego wyścigu.

Wynik tego samego zawodnika może się różnić w zależności od charakteru i stopnia trudności zawodów. Na przykład niektórzy kierowcy osiągną lepsze wyniki w rajdzie cross-country niż w zawodach na torze płaskim. Aby zbudować stały dochód, początkujący gracze powinni skupić się na kilku mistrzostwach lub programach jednocześnie i stawiać tylko na niektórych kierowców. Prawie co tydzień odbywają się różne turnieje. Jest więc wiele do przeanalizowania dla klientów zakładów.

Skuteczna taktyka dla początkujących

Ze względu na to, że wyścigi motocyklowe odbywają się na zewnątrz, warunki pogodowe mają znaczący wpływ na wynik. Przyczepność opon pogarsza się podczas deszczu. Podczas takich wyścigów występuje maksymalna liczba nieoczekiwanych wyników. Biorąc pod uwagę warunki pogodowe panujące podczas turnieju, można wybrać przeciwników o wysokich kursach i postawić na nich.

W sportach motorowych można stosować te same algorytmy, co w innych dyscyplinach kolarskich. Najbardziej popularna i skuteczna jest strategia nadrabiania zaległości. Mogą z niego korzystać nie tylko doświadczeni klienci BC, ale także początkujący. Algorytm tej strategii jest dość prosty. Należy wybrać konkurenta i przeznaczyć na niego nie więcej niż 5% całkowitego budżetu. Jeśli zakład jest przegrany, kwota nie ulega zwiększeniu. Innymi słowy, następnym razem klient BK musi postawić dokładnie taką samą kwotę na zawodnika z identycznym kursem. Trwa to do momentu wygrania zakładu. Po wygranej stawka zakładu jest podwajana.

Lepiej jest stawiać na kierowców, którzy są w najlepszej formie i osiągają najlepsze wyniki na wybranym torze. Jeśli masz konta w kilku punktach bukmacherskich, możesz wybrać warianty o najwyższych kursach.

Wynik końcowy

Jeśli przeanalizujesz zasady wyścigów motocyklowych i dowiesz się, jak wybrać zawodników i odpowiednie wydarzenia, możesz obstawiać całkiem opłacalne zakłady na motocykle w banku zakładów. Duże znaczenie ma statystyczne opracowanie wyników minionych wydarzeń. Dobrze znane strategie można skutecznie stosować w niemal wszystkich sportach motorowych. Nie gwarantują one wygranej, ale mogą zminimalizować prawdopodobieństwo utraty budżetu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u