Innowacyjny system informacji o sytuacji na drogach - unikniesz stania w korkach!

04 grudzień 2019
Innowacyjny system informacji o sytuacji na drogach - unikniesz stania w korkach! Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Powiadomienia w formie wiadomości na ogólnodostępnej platformie messenger. Błyskawiczne informacje dotyczące sytuacji na drogach w Twoim regionie oraz ostrzeżenia o niebezpiecznych zjawiskach meteorologicznych. Wszystko za sprawą kilku kliknięć!

System informowania wystartował ponad rok temu i zdecydowanie przypadł do gustu jego użytkownikom, których z dnia na dzień przybywa. Platforma daje możliwość wyboru określonego regionu, z jakiego chcemy otrzymywać informacje - dzięki temu unikamy niepotrzebnego spamu. Od początku istnienia systemu wysłaliśmy ponad 650 powiadomień. Jak się zapisać?


System jest w pełni bezpłatny i działa na platformie messenger (Facebook)! Jak się zapisać? Nic trudnego! - KLIKNIJ TUTAJ - i postępuj według instrukcji.


Instrukcja wideo:

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u