Szprotawa: Koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości

03 listopad 2020
Autor: 
Szprotawa: Koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości SzDK

Burmistrz Szprotawy, Radni Rady Miejskiej, Dyrektor Szprotawskiego Domu Kultury zapraszają na uroczysty koncert z okazji 102. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Koncert odbędzie się 11 listopada 2020r o godz. 16.00 w sali widowiskowej SzDK.

Z piosenką aktorsko-poetycka wystąpi znakomite trio Barbary Brody-Malon, laureatki wielu nagród w tym III Nagrody na Ogólnopolskim Festiwalu Dobrej Piosenki im. Kaliny Jędrusik w Częstochowie, II Nagrody na XIV Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Słowa ”Czy to jest kochanie...?" w Elblągu oraz III Nagrody na III Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. Marka Grechuty w Zamościu.

Podczas tego koncertu zaśpiewa piosenki z repertuaru znakomitych polskich wokalistek i muzyków - E. Demarczyk, A. German, G. Tomczaka i innych.

Szanowni Państwo z uwagi na stan epidemiologiczny koncert odbędzie się w reżimie sanitarnym. Przed wejściem będzie mierzona temperatura, obowiązuje dezynfekcja rąk, wejście tylko w maseczce/przyłbicy zasłaniającej usta i nos oraz będziemy prosić o pozostawienie danych kontaktowych, które zgodnie z obowiązującym prawem będą przechowywane przez 10 dni i udostępnione tylko i wyłącznie w razie konieczności PSSE w Żaganiu. Ilość miejsc jest ograniczona do 25% sali . Wejście na koncert tylko z bezpłatnymi zaproszeniami, które można odebrać w SzDK, rezerwacja pod tel. tel. 683762401 i 500202518. Mamy tez ogromną prośbę do tych, którzy odbiorą zaproszenia a nie będą mogli uczestniczyć w koncercie, przekażcie je innym chętnym osobom lub zgłoście ten fakt do nas a my wówczas będziemy mogli zaprosić zaprosić inne chętne osoby.

plakat koncert

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u