Sport

Emocjonujące zawody na W69 w Zielonej Górze. Falubaz zmierzył się z Polonią Bydgoszcz! Gospodarze zwyciężyli 48:42!

Mecz Cellfast Wilki Krosno - Stelmet Falubaz Zielona Góra miał być hitem drugiej kolejki eWinner 1 Liga. Ostatecznie spotkanie zakończyło się walkowerem, bo gospodarze nie przygotowali toru.

Hit eWinner 1 Liga. Gdzie oglądać żużel Cellfast Wilki Krosno - Stelmet Falubaz Zielona Góra?

Falubaz Zielona Góra remisuje na wyjeździe z drużyną H.Skrzydlewska Orzeł Łódź. O takim losie meczu zadecydował ostatni bieg!

Gdzie oglądać żużel Orzeł Łódź - Falubaz Zielona Góra w telewizji? 

Piotr Protasiewicz to legenda Falubazu Zielona Góra. Dziś został wprowadzony do Galerii Sław Żużlowej Reprezentacji Polski. Żużlowiec ogłosił także koniec swojej żużlowej kariery!

Kilka tygodni po inauguracji sezonu i pierwszym wyścigu na W69 w Zielonej Górze. Dziś zielonogórscy fani czarnego sportu znów mogli podziwiać zmagania Falubazu na własnym stadionie.

Gdzie oglądać żużel Falubaz Zielona Góra - Wybrzeże Gdańsk w telewizji? 

W dniach 7-8 maja 2022 roku, na strzelnicach w Racławiu, odbędą się międzynarodowe zawody Vortex Cup 2022 czyli oficjalne Mistrzostwa Polski w Karabinie IPSC.

Gdzie oglądać żużel Wilki Krosno - Falubaz Zielona Góra w telewizji? 

Stelmet Falubaz Zielona Góra wygrywa z Trans MF Landshut Devils 48:42. O zwycięstwo było trudno, bo drużyna z Niemiec stawiała solidny opór.

Związek Kynologiczny w Polsce z oddziałem w Zielonej Górze oraz Centrum Sportu i Rekreacji w Babimoście zapraszają na czterodniową wystawę psów rasowych. Impreza odbędzie się pod honorowym patronatem Burmistrza Babimostu, Bernarda Radnego i Burmistrza Kargowej, Jerzego Fabisia

We wtorek, 12 kwietnia, w Polsacie finałowy odcinek V edycji „Ninja Warrior Polska”. W grze dwóch lubuskich zawodników. To Krzysztof Spławski z Zielonej Góry i Paweł Murawski z Żagania. Czy wśród nich znajdzie się ten, który po raz pierwszy w Polsce zostanie wojownikiem Ninja?

Ruszyła eWinner 1 Liga. Mecz Stelmet Falubaz Zielona Góra - Aforti Start Gniezno zakończył się remisem. Wszystko rozstrzygnęło się w ostatnim biegu.

Postawiono już pierwsze kroki na drodze do modernizacji stadionu przy ulicy Olimpijskiej w Gorzowie.

Już 17 marca o godzinie 20:00 drużyna Enea Zastal BC Zielona Góra zmierzy się z HydroTruck Radom. Czy zielonogórzanie pokonają przeciwników na własnej hali? Zobaczcie, kto ma większe szanse na wygraną w dzisiejszym meczu.

Koszykarska drużyna Enea Zastal BC Zielona Góra zawiesza uczestnictwo w lidze VTB! Klub brał udział w rozgrywkach przez trzy lata.

Na początku października w rumuńskim Buzau odbyły się Mistrzostwa Świata FAI Modeli Kosmicznych. Finalnie Polacy zdobyli  29 medali! Wśród zwycięzców Leszek Małmyga. 

Zielonogórski strażak Tomasz Madej został Mistrzem Europy w Karate Kyokushi! 

W wieku 71 lat zmarł utytułowany żużlowiec Falubazu Zielona Góra Zbigniew Filipiak.

To jeszcze nie koniec sezonu żużlowego w Zielonej Górze. Już w sobotę odbędzie się VII Memoriał Rycerzy Speedwaya.

PGE Ekstraliga. Stal Gorzów przegrała z Motorem Lublin i będzie walczyć o brązowy medal z Unią Leszno. W finale Lublinianie pościgają się ze Spartą Wrocław.

Wataha Zielona Góra ogłosiła jesienny nabór juniorów do sekcji futbolu amerykańskiego. Treningi odbywają się w każdy wtorek i czwartek.

Patryk Dudek odchodzi z Falubazu Zielona Góra. To już pewna wiadomość. - Wierzę, że zrozumiecie moją decyzję - podkreśla żużlowiec.

Falubaz Zielona Góra spadł do I ligi. Jest możliwość, że Patryk Dudek opuści drużynę. Nie chcą tego kibice, którzy robią wszystko, aby zatrzymać ikonę klubu.

Stelmet Falubaz Zielona Góra szykuje się do jazdy w I lidze żużlowej. W drużynie na pewno zostaje Piotr Protasiewicz. - Chcę pomóc - podkreśla.

PGE Ekstraliga. Falubaz Zielona Góra po 15 latach żegna się z najlepszą ligą żużlową. Drużyna spadła do 1 ligi. - Zabrakło sportowego szczęścia - mówi prezes klubu.

Patryk Dudek wraca do światowego ścigania. Żużlowiec awansował do Speedway Grand Prix 2022. Z Falubazu Zielona Góra na podium stanął też Max Fricke.

21 sierpnia 2021 o godz. 17:00 na stadionie przy ul. Botanicznej 66 rozegrany zostanie meczy futbolu amerykańskiego w ramach tegorocznych rozgrywek Polskiej Futbol Ligi, prowadzonej już przez Polski Związek Sportowy.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u