Sport

Falubaz Zielona Góra wygrywa z drużyną Wilki Krosno w finałowym meczu eWinner 1. Ligi 49:41. Niestety strat nie udało się odrobić i to Krośnianie wchodzą do PGE Ekstraligi.

Górnik Zabrze zakończyli bardzo emocjonalny mecz z Piastem Gliwice z wynikiem 3:3, którego emocjami można by podzielić na kilka ligowych meczów. Obie drużyny miały tyle samo punktów, po dziewięć punktów każda, tak samo jak i Jagiellonia, która znajduje się w strefie spadkowej. Górnik zremisował swoje trzy ostatnie spotkania i od czterech nie potrafi wygrać meczu w Ekstraklasie, natomiast Gliwiczanie wygrali trzy z czterech ostatnich spotkań.

Falubaz Zielona Góra przegrywa z drużyną Wilki Krosno w pierwszym meczu finałowym eWinner 1. Ligi. Krośnianie wygrali spotkanie 50:40.

Mecz pomiędzy Cellfast Wilki Krosno a Stelmet Falubaz Zielona Góra miał rozpocząć się dziś, o godz. 15. Niestety silne opady deszczu spowodowały, że spotkanie zostało przełożone.

Finałowy mecz żużlowej eWinner 1 Ligi w Zielonej Górze odbędzie się bez kibiców? Lubuska policja wnioskuje o zamknięcie stadionu dla publiczności.

Stelmet Falubaz Zielona Góra awansował do finału eWinner 1. Ligi. Co prawda Abramczyk Polonia Bydgoszcz wygrała mecz 47:43, ale nie zdołała odrobić strat.

Falubaz Zielona Góra został ukarany przez Główną Komisję Sportu Żużlowego za incydenty podczas ostatniego meczu półfinałowego z Polonią Bydgoszcz

Stelmet Falubaz Zielona Góra wygrywa z Abramczyk Polonią Bydgoszcz 55:35. Teraz to Zielonogórzanie są niezwykle blisko awansu do finału eWinner 1. Ligi.

Falubaz Zielona Góra spektakularnie zwycięża z drużyną H. Skrzydlewska Orzeł Łódź. Zielonogórzanie zdołali odrobić straty i ostatecznie wygrali w dwumeczu 92:88. 

Pierwszy półfinałowy mecz dla zielonogórskiej drużyny. Niestety Falubaz przegrywa na wyjeździe z drużyną Orzeł Łódź 40:50!

Za nami 17. Międzynarodowe Zawody Sportowo Pożarnicze w Cejle. Polacy zakończyli zmagania na 2 miejscu. W reprezentacji znajdował się strażak z Zielonej Góry.

Stelmet Falubaz Zielona Góra przegrywa na wyjeździe z ostatnią drużyną w tabeli eWinner 1. Ligi Aforti Start Gniezno! 

Zawody szybowcowe Ostrów Glide 2022 za nami. Aeroklub Ziemi Lubuskiej ma powody do dumy, bo pilot Paweł Strzelczyk wygrał w klasie KLUB B.

Falubaz Zielona Góra pokonał na własnym stadionie drużynę Landshut Devils. Spotkanie obserwowały tłumy kibiców!

Piotr Żyto nie jest już trenerem Falubazu Zielona Góra. Kibice podczas niedzielnego meczu "pożegnali" szkoleniowca zielonogórzan wystawiając mu wypowiedzenie!

Falubaz Zielona Góra kończy współpracę z trenerem Piotrem Żyto. - Nie mogliśmy postąpić inaczej - wyjaśnia prezes klubu żużlowego.

Stelmet Falubaz Zielona Góra zmierzy się w niedzielę z Trans MF Landshut Devils. Zarząd klubu podjął decyzję, że kibice wejdą na mecz za darmo.

Falubaz Zielona Góra przegrywa na wyjeździe z drużyną Zdunek Wybrzeże Gdańsk.

Gdzie oglądać żużel Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Stelmet Falubaz Zielona Góra w telewizji? 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u