Zdobywamy pas Mistrza Polski Kick Light -63kg!

13 marzec 2018
Autor: 
Przemysław Kacieja

Od 9 do 11 marca na Kaszubach w Kartuzach odbywały się Mistrzostwa Polski Kick Light seniorów i juniorów pod patronatem PZKB.

330 zawodników i zawodniczek z 71 klubów przyjechało rywalizować na 3 matach o tytuł Mistrza Polski.

W gronie zwycięzców z klubu SKF Boksing Zielona Góra pod okiem trenera Bogumiła Połońskiego znaleźli się Przemysław "Kaciej" Kacieja, Jakub Zimoch oraz Przemysław Kalisz.

Przemysław Kacieja zdominował kategorię wagową seniorów -63kg wygrywając finałową walkę z Krystianem Pietruchą "KO" Team Otwock w drugiej rundzie przed czasem.

Złoto również wywalczył Przemysław Kalisz, który pokonał czterech przeciwników. Przemek walczył w gronie juniorów w -57 kg.

Brązowy medal po dwóch walkach zdobył Jakub Zimoch rywalizując w kategorii wagowej -74kg juniorów.

Gratulujemy zwycięzcom.

Źródło: PRZEMYSŁAW KACIEJA

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u