Piątkowa prezentacja Falubazu odwołana!

16 marzec 2018
Autor: 
dronlubuski.pl

Fatalna prognoza pogody na piątek doprowadziła do tego, że władze ZKŻ SSA zdecydowały się odwołać wieczorną oficjalną prezentację drużyny Falubazu Zielona Góra.

- Ostatnie prognozy z lotniska w Przylepie pokazują, że jutro około 19.00 ma być silny wiatr, śnieg, a temperatura odczuwalna sięgnie - 12 stopni. Chcemy, by prezentacja była świętem żużla, a jutro ze względu na prognozy to będzie niemożliwe. Postaramy się jednak zrekompensować to kibicom jak najszybciej - mówi dyrektor marketingu ZKŻ SSA Marcin Grygier.

Od środy w Zielonej Górze odbywa się zgrupowanie pod nazwą "60 godzin z Falubazem". Podczas tego wydarzenia zawodnicy aktywnie uczestniczą w życiu miasta. Bez zmian pozostaje ostatni punkt zgrupowania - czyli impreza u naszego wieloletniego partnera - w Klubie X-Demon, będzie tam można spotkać zawodników.

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u