Bezpardonowo wyrzucił śmieci do lasu koło Gubina. Odpady wynosił wprost z busa. Robił to pod osłoną nocy, ale wpadł na fotopułapkę.

Śmieci w lesie to ogromny problem. W lubuskich lasach można znaleźć w ostatnim czasie coraz więcej odpadów. Aby je usunąć, Lasy Państwowe wydają fortunę.

Mnóstwo śmieci w lesie ujawniono w rejonie Słonego koło Zielonej Góry. Nielegalne wysypisko powstawało tu od lat. I tak nazbierało się około 80 ton opadów.

Sterta śmieci w lesie ujawniona w rejonie Drągowiny (gmina Nowogród Bobrzański). Wyrzucono przede wszystkim stare meble. Sprawca nie został ustalony.

Sterta śmieci w Laskach (gmina Czerwieńsk). Kto wywiózł odpady? To prawdopodobnie Ci sami mężczyźni, którzy wcześniej wpadli na gorącym uczynku w Nietkowie.

Sterta śmieci w lesie ujawniona w pobliżu Letnicy (gmina Świdnica). Można znaleźć tam dosłownie wszystko - opony, zabawki dla dzieci oraz... rachunki.

W lasach Nadleśnictwa Torzym znaleziono beczki z substancjami chemicznymi. Ze zbiorników pobrano próbki do dalszych badań. Za ich utylizację odpowiadają leśnicy.

W lubuskich lasach można znaleźć coraz więcej śmieci. Przez pół roku leśnicy wywieźli już ponad 1660 m3 śmieci za 500 tysięcy złotych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u