Policja zatrzymała sprawcę tragicznego wypadku w Wawrowie koło Gorzowa Wielkopolskiego. Kierowca BMW śmiertelnie potrącił 10-letniego chłopca i uciekł.

Krystian K., który śmiertelnie potrącił 4-letniego chłopca w Gorzowie Wielkopolskim, usłyszał wyrok. Został skazany na dziewięć lat więzienia.

Trwają poszukiwania sprawcy śmiertelnego wypadku, w którym zginął 4-letni chłopiec. Mężczyzna bezpośrednio po zdarzeniu oddalił się w bliżej nieokreślonym kierunku. W akcję poszukiwawczą zaangażowani są policjanci wszystkich pionów policji!

Samochód osobowy śmiertelnie potrącił dziecko w Gorzowie Wielkopolskim. Kierowca uciekł z miejsca wypadku. Trwa poszukiwanie sprawcy tragedii.

Samochód osobowy śmiertelnie potrącił kobietę przy cmentarzu na ulicy Żwirowej w Gorzowie. Życia 89-letniej pieszej nie udało się uratować. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u