Pijani kierowcy wpadli już w pierwszych kilkudziesięciu godzinach majówki. Rekordzista wydmuchał 2,3 promila. 

Nowe informacje w sprawie śmierci 7-miesięcznego Wojtusia w Świebodzinie. Chłopczyk zginął od ciosów w głowę zadanych najprawdopodobniej ręką. Zarzuty usłyszał 26-latek. Mężczyźnie grozi dożywocie.

Śledczy wyjaśniają przyczyny śmierci 7-miesięcznego dziecka ze Świebodzina. Ciało chłopca zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Policjanci zatrzymali jedną osobę.

Tragedia w Świebodzinie. Nie żyje 7-miesięczne niemowlę. Czynności na miejscu prowadzą policjanci pod nadzorem prokuratora.

Urzędnicy ze Świebodzina chcą "przywrócić Park Chopina mieszkańcom". W marcu rozpocznie się akcja strząsania gniazd ptaków. Zatrudniony zostanie też sokolnik.

Groźny pożar budynku w Kosieczynie. W akcji gaśniczej wzięło udział 8 zastępów straży pożarnej. Nikt nie został ranny.

Każdego roku 1000 dzieci w Polsce i 400 000 dzieci na całym świecie słyszy diagnozę - nowotwór. Dzięki odpowiedniemu leczeniu i pomocy finansowej większość z nich, bo aż 85%, może zostać wyleczona. 

Greta Drawska, autorka bestsellerowej drawskiej serii kryminalnej („Rytuał”, „Stos”, „Chichot”), wydała nową książkę. „Czerwone oleandry” to rozgrywający się w całości współcześnie thriller psychologiczny, którego akcja rozgrywa się w woj. Lubuskim, w okolicach Świebodzina. 

Strona 1 z 24

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u