Tragiczny wypadek w Wawrowie koło Gorzowa Wielkopolskiego. Kierowca BMW śmiertelnie potrącił 10-letniego chłopca. Dziecko miało jechać z rówieśnikami na ferie zimowe do Zakopanego. Policja szuka sprawcy wypadku, który uciekł z miejsca zdarzenia. 

Śmiertelny wypadek na Drodze Wojewódzkiej numer 295 w Pożarowie koło Żagania. Nie żyje 26-letni motocyklista. Przyczyny tragedii wyjaśniają policjanci.

Śmiertelny wypadek na Drodze Krajowej numer 22 pod Gorzowem Wielkopolskim. Nie żyje kobieta. Droga jest całkowicie zablokowana.

Śmiertelny wypadek na Drodze Wojewódzkiej numer 297 koło Kożuchowa pod Nową Solą. Nie żyją dwie osoby, a dwie kolejne trafiły do szpitala.

Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką na DK27 pod Żarami. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu. 

Tragiczny początek wakacji na lubuskich drogach. W ciągu dwóch tygodni zginęły 4 osoby. Jak było w ubiegłych latach?

Śmiertelny pod Lubskiem. Na trasie Brody - Lubsko osobowe BMW wypadło z drogi. Dwie młode osoby nie żyją, jedna trafiła do szpitala. 

Miniony rok był najbezpieczniejszym pod względem liczby wypadków na lubuskich drogach. Lubuska policja udostępniła garść statystyk za 2022.

Strona 1 z 6

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u