Od kilku dni śmigłowiec z bazy LPR Zielona Góra wykonuje loty nocne. Maszyna wzbudza zainteresowanie i niepokoi mieszkańców województwa lubuskiego.

Groźne zdarzenie pod Żarami. Dwuletnie dziecko wpadło do studni na deszczówkę. Na miejsce wezwano służby ratownicze. Maluch trafił do szpitala w Zielonej Górze.

Dramatyczny wypadek na jeziorze Liny w powiecie zielonogórskim. Mężczyzna skoczył do wody na główkę. Z urazem kręgosłupa trafił śmigłowcem LPR do szpitala!

Motorowerzysta uderzył w drzewo w rejonie miejscowości Podlegórz pod Sulechowem. W akcji śmigłowiec LPR!

Tragiczny poranny wypadek na Drodze Krajowej numer 12 w pobliżu miejscowości Trzebiel w powiecie żarskim. Nie żyje 44-letni mężczyzna!

W Zielonej Górze zabrakło wolnych zespołów pogotowia. Do pacjenta na osiedlu Zacisze wysłano śmigłowiec LPR. Z pomocą ruszyli też strażacy.

Dramatyczne zdarzenie w Sulechowie. Roczne dziecko zostało poparzone wrzątkiem. Maluch trafił do szpitala!

W Zielonej Górze zabrakło wolnych zespołów pogotowia. Do pacjenta wysłano śmigłowiec LPR. Z pomocą ruszyli też strażacy.

Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u