105 Szpital Wojskowy w Żarach ma nowe karetki. Jedna stacjonuje już w Żaganiu, a druga w Iłowej. Nowe ambulanse są przeszło 1,1 miliona złotych.

Pacjent uciekł ze szpitala w Żarach. 61-latek zamarzł na śmierć. Ciało mężczyzny zostało znalezione na terenie lecznicy.

Po ponad pół roku do sądu trafiła sprawa 25-letniego agresora, który usłyszał zarzuty kierowania gróźb karalnych i naruszenia nietykalności medyków z Żar. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Na żarskim SOR 105. Kresowego Szpitala Wojskowego dyżurował lekarz zakażony koronawirusem. Na co dzień chirurg związany jest ze szpitalem w Bolesławcu. Personel wysłano na kwarantannę, a oddział musieli zdezynfekować strażacy.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u