Uniwersytet Zielonogórski podpisał współpracę z Uniwersytetem z Nigerii - Nasarawa State University Keffi. Będzie ona polegała przede wszystkim na wymianie studenckiej i wymianie kadry naukowej.

25. Mistrzostwa Świata FAI w Akrobacji Szybowcowej oraz 13. Mistrzostwa Świata FAI w Akrobacji Szybowcowej w klasie Advanced przeszły już do historii. Wśród zwycięzców nasza Agata.

RDLP Zielona Góra rozpoczyna zabiegi agrolotnicze. Aeroklub Ziemi Lubuskiej wykona opryski na powierzchni 38 tysięcy hektarów. Będzie zakaz wstępu do lasów.

Pożar koło Lubska. W ogniu stanęły nieużytki zlokalizowane w pobliżu miejscowości Dłużek. Działania prowadziło siedem zastępów straży pożarnej i samolot gaśniczy.

WOŚP 2023. 31. Finał już dziś, 29 stycznia. Sprawdź, co możesz wylicytować w serwisie Allegro. Aeroklub Ziemi Lubuskiej wystawił bilet "na wszystko", można też wybrać się na strzelnicę.

Chcesz zostać wyjątkowym Świętym Mikołajem? Twoi bliscy marzą, aby spojrzeć na świat z innej perspektywy? Postaw na lot zapoznawczy. To niezapomniana przygoda!

Piloci szybowcowi z Aeroklubu Ziemi Lubuskiej chętnie występują w zawodach. Biorą udział w wyścigach, ale i "kręcą" akrobacje. To dość niszowy, ale wymagający sport.

Aeroklub Ziemi Lubuskiej zorganizował zawody na celność lądowania. W zmaganiach na lotnisku w Zielonej Górze udział wzięło czterdziestu pilotów.

Strona 1 z 4

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u