Wszystkich Świętych. Zakończyła się policyjna akcja Znicz. W tym roku w Lubuskiem było bardzo bezpiecznie. Wpadło niestety aż 44 pijanych kierowców.

Trwa akcja Znicz, a policja zatrzymuje pijanych kierowców. Dziś nad ranem w Zielonej Górze i okolicach wpadło trzech szoferów na "podwójnym gazie".

Wszystkich Świętych. Polacy ruszyli na groby bliskich, a policja prowadzi akcję Znicz. W Lubuskiem mundurowi zatrzymali już 26 pijanych kierowców.

Wszystkich Świętych. W całej Polsce trwa policyjna akcja Znicz. Na trasy wyjeżdża więcej patroli drogówki, która między innymi wykorzystuje drony.

Wszystkich Świętych. W całej Polsce ruszyła już policyjna akcja Znicz. Na drogi wyjeżdża więcej patroli, a to oznacza częstsze kontrole prędkości i trzeźwości.

Za nami cztery dni policyjnych działań związanych z akcją "ZNICZ". Na tę chwilę bezpieczeństwo krystalizuje się na bardzo wysokim poziomie. Doszło do czterech wypadków, w których ranne zostały cztery osoby.

Wszystkich Świętych 2021. W województwie lubuskim trwa akcja Znicz. Już pierwszego dnia zatrzymano 10 pijanych kierowców. Doszło do 101 kolizji i 3 wypadków.

Zakończyła się ogólnopolska akcja „ZNICZ 2019”. Na lubuskich drogach służbę pełniło blisko 250 policjantów ruchu drogowego wpieranych przez funkcjonariuszy innych pionów. W trakcie czterodniowych działań w Lubuskiem doszło do 10 wypadków drogowych, w których zginęły 2 osoby, a 10 zostało rannych. Policjanci zatrzymali w tym czasie 28 pijanych kierowców.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u