Policja w Zielonej Górze prowadziła akcję "Prędkość". Drogówka kontrolowała ją na terenie miasta i powiatu. Posypały się mandaty.

Dziś obchodzimy Europejski Dzień Kontroli Prędkości. I tak Lubuska Policja prowadzi wielką akcję na drogach. Działania potrwają do wieczora.

Policja z Zielonej Góry prowadzi dziś akcję "Niechronieni uczestnicy ruch drogowego". Mundurowi prowadzą kontrole w różnych miejscach. Działania potrwają do wieczora.

Policja w Zielonej Górze prowadziła akcję "Truck&Bus". Drogówka skontrolowała ponad 100 pojazdów. Posypały się mandaty.

Akcja policji na drogach. Mundurowi z Zielonej Góry prowadzili działania "Pieszy bezpieczny na przejściu". W ręce policjantów wpadł m.in. kierowca busa.

Akcja policji pod Zieloną Górą. Mundurowi prowadzili działania "Trzeźwy poranek". Zatrzymano jednego kierowcę pod wpływem alkoholu. Dalej nie pojechał.

W Zielonej Górze trwają policyjne działania "Pieszy bezpieczny na przejściu". Mundurowi prowadzą kontrole w wybranych miejscach. Akcja potrwa do wieczora.

Akcja policji na drogach w Zielonej Górze i okolicach. Sypały się mandaty za prędkość oraz wnioski do sądu. Jeden kierowca stracił też prawo jazdy.

Strona 1 z 5

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u