Akcja policji na drogach w Zielonej Górze. W trakcie minionego weekendu tylko w centrum miasta wpadło 30 kierowców, którzy przekroczyli prędkość.

Długi weekend to wzmożony ruch pojazdów a wraz z nim akcja policji na drogach. Mundurowi będą patrolować trasy i masowo sprawdzać trzeźwość oraz prędkość.

Wszystkich Świętych. W całej Polsce trwa policyjna akcja Znicz. Na trasy wyjeżdża więcej patroli drogówki, która między innymi wykorzystuje drony.

Akcja policji na drogach w Zielonej Górze. W trakcie minionego weekendu tylko w centrum miasta wpadło 28 kierowców, którzy przekroczyli prędkość.

Trwają działania "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Mundurowi prowadzą kontrole koło przejść dla pieszych. Akcja policji na drogach potrwa do wieczora.

Trwają policyjne działania w ramach "ROADPOL Safety Days". Mundurowi kontrolują prędkość pojazdów i trzeźwość kierowców. Akcję dodatkowo wspiera dron.

W Żarach i okolicach odbyła się policyjna akcja "Pasy". Funkcjonariusze kontrolowali obowiązek zapinania pasów bezpieczeństwa przez kierowców i pasażerów.

Długi weekend to również akcja policji na drogach. Drogówka będzie patrolować lubuskie trasy i masowo sprawdzać trzeźwość oraz prędkość.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u