Lubuska Policja prowadzi dziś akcję "Prędkość". Patrole masowo kontrolują prędkość pojazdów m.in. w Zielonej Górze. Akcja policji na drogach potrwa do wieczora.

Akcja policji na drogach w Zielonej Górze. W trakcie weekendu w centrum miasta zatrzymywano kierowców, którzy przekraczali prędkość.

Akcja policji na drogach w Zielonej Górze. Mundurowi od rana kontrolują dziś motocyklistów i wystawiają mandaty. Sprawdzają m.in. prędkość i stan techniczny.

Akcja policji na drogach w Zielonej Górze. W trakcie minionego weekendu tylko w centrum miasta wpadło 21 kierowców, którzy przekroczyli prędkość.

W Zielonej Górze trwają policyjne działania "Pieszy bezpieczny na przejściu". Mundurowi prowadzą kontrole w wybranych miejscach. Akcja potrwa do wieczora.

Trwa akcja policji na drogach w Zielonej Górze i powiecie zielonogórskim. Mundurowi zatrzymali już dwa prawa jazdy. Działania trwają do wieczora.

Lubuska Policja prowadzi dziś akcję "Kaskada". Patrole rozmieszczone w wielu miejscach kontrolują prędkość pojazdów. Akcja policji na drogach potrwa do wieczora.

Lubuska Policja prowadzi dziś akcję "Prędkość". Patrole kontrolują prędkość pojazdów na wielu trasach w województwie. Akcja policji na drogach potrwa do wieczora.

Strona 1 z 4

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u