Pogoda Lubuskie. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed burzami z gradem. Ma też mocno wiać. Do mieszkańców wysłano Alert RCB.

Alert RCB dla części mieszkańców województwa lubuskiego. Trwają ogólnokrajowe ćwiczenia służb "Wolf-Ram 23".

Pogoda Lubuskie. IMGW wydało ostrzeżenia przed burzami z gradem oraz silnymi porywami wiatru. Do mieszkańców wysłano również Alert RCB.

Pogoda Lubuskie. Na terenie całego województwa obowiązują ostrzeżenia przed burzami z gradem. Do mieszkańców wysłano także Alert RCB.

Pogoda Lubuskie. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej po raz kolejny ostrzega przed burzami z gradem. Alerty wydano dla południowej części województwa.

IMGW ostrzega przed burzami z gradem. Alerty drugiego stopnia wydano dla całego województwa lubuskiego.

Pogoda Lubuskie. IMGW wydało ostrzeżenie przed silnym wiatrem. Do mieszkańców województwa wysłano Alert RCB.

Alert Rządowego Centrum Bezpieczeństwa został wysłany na telefony Polaków. Ostrzeżenie dotyczy wprowadzenie żółtej strefy epidemicznej w Polsce.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u