Pogoda Lubuskie. Wydano ostrzeżenia IMGW dla całego województwa. Do mieszkańców wysłano też Alert RCB. Jest upalnie, a później mają pojawić się burze.

Pogoda Lubuskie. Wydano kolejne ostrzeżenia IMGW przed burzami. Będzie też silnie wiało. Wysłano Alert RCB.

Pogoda Lubuskie. Wydano ostrzeżenia IMGW przed burzami. Będzie też silnie wiało. Wysłano Alert RCB.

Pogoda Lubuskie. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed burzami. Alert obowiązuje na terenie całego regionu.

Alert RCB trafił do mieszkańców części województwa lubuskiego. Chodzi o ekstremalne zagrożenie pożarowe. W lasach jest bardzo sucho.

Ekstremalne zagrożenie pożarowe na terenie całego województwa lubuskiego. Jest bardzo sucho. Do mieszkańców niektórych powiatów wysłano nawet Alert RCB.

Pogoda Lubuskie. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym wiatrem. Wysłano Alert RCB.

Pogoda Lubuskie. Są ostrzeżenia IMGW dla całego regionu. Ponadto do mieszkańców i osób przebywających w województwie lubuskim wysłano już Alert RCB.

Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u