Bezpieczeństwo pieszych na drodze to jeden z celów, które stawia sobie GDDKiA Zielona Góra. Zobacz, gdzie doświetli przejścia dla pieszych.

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej celuje w bezpieczeństwo pieszych na drodze. I tak GDDKiA Zielona Góra doświetliła przejścia dla pieszych w Kargowej.

Urząd Miasta Nowa Sól doświetlił przejścia dla pieszych. Nowe latarnie pojawiły się w dwudziestu miejscach. Inwestycja ma podnieść bezpieczeństwo.

GDDKiA Zielona Góra inwestuje w bezpieczeństwo pieszych na drodze. W Wilkowie koło Świebodzina na DK92 stanęła sygnalizacja świetlna. Jest też nowe oświetlenie.

Bezpieczeństwo pieszych na drodze to jeden z celów, które stawia sobie GDDKiA Zielona Góra. Sprawdź, gdzie stanie nowa sygnalizacja świetlna lub oświetlenie.

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej celuje w bezpieczeństwo pieszych na drodze. Sprawdź, gdzie stanie nowa sygnalizacja świetlna lub oświetlenie.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u