Mocne uderzenie w narkobiznes. Fabryka narkotyków w Lubuskiem rozbita przez policjantów. Łącznie zatrzymano cztery osoby, w tym "chemika".

Zorganizowana grupa przestępcza rozbita przez policję. Gang działał na terenie kilku państw. Swoją siedzibę miał na terenie województwa lubuskiego.

Służby rozbiły gang zajmujący się kradzieżami samochodów i maszyn na terenie Polski oraz Niemiec. Do sprawy zatrzymano sześć osób, które usłyszały już zarzuty.

Służby rozbiły gang tytoniowy działający w Lubuskiem i na Dolnym Śląsku. Do sprawy zatrzymano kolejnych podejrzanych. Ujawniono też narkotyki oraz pieniądze.

Grupa przestępcza przemycała z Hiszpanii do Polski m.in. marihuanę, kokainę i haszysz. Do sprawy zatrzymano już łącznie 42 podejrzanych. Śledztwo nadal trwa.

Zorganizowana grupa przestępcza okradała ciężarówki w Niemczech, a towar sprzedawała w Polsce. Policja zatrzymała 10 osób. To była wspólna akcja CBŚP i kontrterrorystów.

Realizacja CBŚP w Lubuskiem i na Dolnym Śląsku. Zabezpieczono 6,5 miliona nielegalnych papierosów. Do sprawy zatrzymano siedem osób.

Akcja CBŚP na terenie powiatu gorzowskiego. Mundurowi zatrzymali kilka osób.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u