Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 87 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych! 

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 206 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarły 3 osoby! 

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 438 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 18 osób! 

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 589 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 8 osób.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 636 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarła 1 osoba.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 874 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 21 osób.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 936 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 16 osób.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 749 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 14 osób!

Strona 1 z 6

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u