Sytuacja covidowa w województwie lubuskim jest stabilna i nie ma nadzwyczajnych zdarzeń, które mogłyby zagrażać Lubuszanom. Pomimo tego oddział covidowy zielonogórskiego szpitala powiększy się Oddział Zakaźny.

Szpital Tymczasowy zwiększa ilość łóżek dla chorych na COVID-19. Zielonogórski szpital wstrzymuje odwiedziny na oddziałach! To efekt wzbierającej czwartej fali pandemii!

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 114 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 7 osób!

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 773 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 12 osób.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 672 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 7 osób.

Trzecia fala pandemii koronawirusa narasta, jej główną przyczyną jest mutacja brytyjska. Rząd postanowił zaostrzyć obostrzenia w walce z pandemią! Co się zmieni?

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 698 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 19 osób.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 751 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 10 osób.

Strona 1 z 16

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u