Pożar Castoramy w Zielonej Górze. Straty wyceniono na około 20 milionów złotych. Zatrzymano podpalacza, lecz sąd umorzył postępowanie. Wiemy, dlaczego.

Akcja straży pożarnej w sklepie budowlanym Castorama w Zielonej Górze. W działaniach wzięło udział 5 zastępów straży pożarnej. Alarm okazał się fałszywy.

Sklep budowlany Castorama w Zielonej Górze otworzył się dziś dla klientów. Był zamknięty przez przeszło dwa tygodnie z powodu pożaru.

Pożar Castorama Zielona Góra. Z ogniem walczyło ponad 30 zastępów straży pożarnej. Śledczy ustalili, że to było podpalenie. Policja zatrzymała podejrzanego.

Pożar w Zielonej Górze. Płonęła podziemna część marketu budowlanego Castorama. Z ogniem walczyło przeszło 30 zastępów straży pożarnej. Obecnie trwa dogaszanie.

Pożar w Zielonej Górze. Dwanaście zastępów straży pożarnej walczy z ogniem w Castoramie. Trwa akcja gaśnicza.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u