Ledwo przebrzmiały dźwięki Festiwalu Ziemia i Pieśń a Szprotawski Dom Kultury zaprasza na kolejne wydarzenie. Tym razem organizatorzy zapraszają do podziwiania pracy malarzy uczestniczących w polsko–niemieckim plenerze malarskim „Spotkania bliskich nieznajomych”.

Sulechowski Dom Kultury zaprasza na dziewiątą już edycję Festiwalu Muzyki Fryderyka Chopina, który odbędzie się w dniach 17-19 listopada.

Śmiech do łez gwarantowany, czyli Sulechowski Dom Kultury zaprasza na występ kabaretu CIACH.

Artystyczna propozycja dla wszystkich kobiet od Centrum Artystyczno - Kulturalnego „Zamek" w Krośnie Odrzańskim.

W Sali Widowiskowej Sulechowskiego Domu Kultury wyświetlone zostaną kolejne filmowe nowości. Propozycja dla fanów kina.

Jest zdewastowany, nie ogrzewany i stoi jako pustostan od wielu lat. Mowa o budynku, gdzie kiedyś swoją siedzibę miał Gminny Ośrodek Kultury. Wielu mieszkańców zarówno Słońska jak i całej gminy twierdzi, że szkoda tak pięknego budynku usytuowanego przy głównej ulicy. Pomysł na zrujnowany budynek mają włodarze Słońska.

W mieście trwają goraczkowe przygotowania to tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Lubski Dom Kultury oraz profesjonalne kino objazdowe OUTDOOR CINEMA zapraszają na filmy.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u