Ogólnopolski strajk rolników. 20 marca od rana blokowane są drogi w województwie lubuskim. Rolnicy są już w kilkudziesięciu miejscach w regionie.

Droga krajowa nr 27 koło Zielonej Góry pod kontrolą policji. Mundurowi rozstawili się z "suszarką" i sprawdzali kierowców. Wpadł 60-latek.

Niebezpieczne zdarzenie na drodze krajowej nr 27 koło Żar. Tafla lodu spadła z ciężarówki i przebiła szybę pojazdu. Kierowca został ranny.

Droga krajowa nr 27 w Świdnicy do przebudowy. Zdaniem GDDKiA Zielona Góra będzie bezpieczniej. Koszt inwestycji to blisko 6,8 miliona złotych

Policjanci z Zielonej Góry ścigali na drodze krajowej nr 27 kradzione Isuzu. Jego kierowca był pod wpływem narkotyków. 36-latek został już aresztowany.

Droga krajowa nr 27 w Świdnicy będzie remontowana. GDDKiA Zielona Góra ogłosiła już przetarg na modernizację. - Będzie bezpieczniej - mówią drogowcy.

Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką na Drodze Krajowej numer 27 pod Nowogrodem Bobrzańskim. 

GDDKiA przebuduje drogi w Lubuskiem. Niemal całkowicie wyremontowane zostaną droga krajowa nr 27, DK22, DK24 oraz DK12. Trwają już prace przygotowawcze.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u