Poselski Zespół ds. Rozliczeń PiS złożył interwencję poselską w związku z pożarem w Przylepie. Politycy wnioskują też do Prokuratora Generalnego.

Szpital w Zielonej Górze zyskał nowy budynek dla oddziału intensywnej terapii oraz oddziału okulistyki. Dziś odbyło się jego uroczyste otwarcie.

Prezydent Janusz Kubicki przyszedł do marszałek Elżbiety Anny Polak z umową na 17 milionów euro. Twierdził, że to środki na uprzątnięcie pogorzeliska w Przylepie. - To jest bezprawna umowa - zaznaczała marszałek.

Po pożarze hali z toksycznymi odpadami w Zielonej Górze własne badania zleciła marszałek Elżbieta Anna Polak. Dziś znamy już wyniki. "Są powalające" - komentowała marszałek.

Lubuskie jednostki OSP, które walczyły z pożarem hali z toksycznymi odpadami w Zielonej Górze, otrzymają pomoc finansową. Łącznie dostaną 750 tysięcy złotych.

Już 27 sierpnia w Nowogrodzie Bobrzańskim odbędzie się Lubuski Piknik Zdrowia i Profilaktyki. To okazja, aby skorzystać z darmowych badań czy porad lekarskich.

Po pożarze hali z toksycznymi odpadami w Zielonej Górze miasto dostało 43 miliony złotych. Środki mają zostać przeznaczone na utylizację pogorzeliska.

Po pożarze hali z toksycznymi odpadami w Zielonej Górze ruszyły różne badania. Własne badania wody czy gleby zleciła też marszałek województwa lubuskiego Elżbieta Anna Polak.

Strona 1 z 6

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u