Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze szacuje, że koszty ciepła po zmianie taryfy przez zielonogórską elektrociepłownię wzrosną o 82%! 

Elektrociepłownia Zielona Góra po raz kolejny realizuje projekt "Dzielimy się ciepłem". Spółka PGE Energia Ciepła przekazała 60 tysięcy dla potrzebujących.

Nawet w razie silnych wichur w Zielonej Górze nie powinno zabraknąć prądu. Zapewnia to Enea Operator, Elektrociepłownia Zielona Góra i Urząd Miasta.

Elektrociepłownia w Zielonej Górze postawiła nową turbinę gazową. To kolos ważący ponad 220 ton. Całość kosztowała blisko 115 milionów złotych.

Elektrociepłownia Zielona Góra to szczególny zakład. Straż pożarna przeprowadziła na jej terenie ćwiczenia gaśnicze. Było zadymienie i osoba poszkodowana.

Elektrociepłownia Zielona Góra otrzymała nową turbinę gazową. Ponad 200-tonowa konstrukcja była transportowana w nocy przez firmę MTD Skuratowicz.

Zielonogórska Elektrociepłownia po raz kolejny wesprze najbardziej potrzebujące rodziny na zimę. Uzyskają one pieniądze na rachunki za ciepło i ciepłą wodę użytkową. To trzynasta taka akcja.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u