POMAK Czerwieńsk bez prądu, a mieszkańcy bez wody. To efekt długów miejskiej spółki. Teraz wychodzą nowe fakty. Zadłużenia są ogromne i sięgają milionów złotych.

Spółka Pomak Czerwieńsk odcięta od prądu. Powoduje to, że mieszkańcy miasta nie mają wody w kranach. Ludzie są oburzeni.

Choć współpracują od dawna to lubuska Państwowa Straż Pożarna i Enea Operator zawarli dziś specjalne porozumienie. Strażacy oraz energetycy będą np. razem się szkolić.

Nawet w razie silnych wichur w Zielonej Górze nie powinno zabraknąć prądu. Zapewnia to Enea Operator, Elektrociepłownia Zielona Góra i Urząd Miasta.

Dziś obradował Wojewódzki Zespół Zarządzania Kryzysowego. Rozmawiano o przygotowaniach do zimy w Lubuskiem. Udział w spotkaniu wzięły m.in. wszystkie służby.

Strażacy oraz pracownicy energetyki pracują w pocie czoła nad usuwaniem skutków silnych wichur, jakie przetoczyły się przez województwo lubuskie. Mieszkańcy są im bardzo wdzięczni.

Enea Operator uruchomiła w Zielonej Górze nową stację GPZ Kisielin. Inwestycja za 26 milionów złotych jest istotna dla poprawy bezpieczeństwa energetycznego.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u