Enea Zastal BC Zielonej Góra zmierzył się na wyjeździe z Suzuki Arką Gdynia i mimo ciężkiego początku meczu wygrał! To szóste zwycięstwo zielonogórzan w sezonie!

Enea Zastal BC Zielona Góra przegrał na własnej hali. Trefl Sopot ograł gospodarzy, ale spotkanie było bardzo zacięte. Mecz zakończył się wynikiem 83:99.

Enea Zastal BC Zielona Góra zmierzy się przed własną publicznością z Treflem Sopot. Zgarnij dwie darmowe wejściówki!

Enea Zastal BC Zielona Góra notuje czwartą wygraną z rzędu w Polskiej Lidze Koszykówki. Zielonogórzanie zmierzyli się na wyjeździe z Astorią Bydgoszcz.  

Enea Zastal BC Zielona Góra znów wygrywa w hali CRS. Dziś przeciwnikiem Zielonogórzan była ekipa Polski Cukier Start Lublin. Mecz zakończył się wynikiem 96:67.

Enea Zastal BC Zielona Góra zmierzy się z Polski Cukier Pszczółką Start Lublin. Spotkanie odbędzie się w Zielonej Górze. Zdobądź dwie darmowe wejściówki!

Enea Zastal BC Zielona Góra wygrał na własnej hali z drużyną MKS Dąbrowa Górnicza. Zielonogórzanie ograli Dąbrowian 94:90. To drugie zwycięstwo Zastalu.

Enea Zastal BC Zielona Góra wygrywa na wyjeździe z drużyną Twarde Pierniki Toruń 89:72. To pierwsza i długo oczekiwana wygrana zielonogórzan w sezonie!

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u