Betard Sparta Wrocław - NovyHotel Falubaz Zielona Góra. Gdzie obejrzeć żużel w telewizji? 

Enea Falubaz Zielona Góra oficjalnie poinformował o nowych zawodnikach. Sprawdź, kto dołączył do klubu na sezon 2024 w PGE Ekstralidze.

Enea Falubaz Zielona Góra wygrywa na wyjeździe z Landshut Devils 46:44. Żużlowcy z Niemiec byli sporym wyzwaniem dla zielonogórzan!

Żużlowe emocje powoli wracają na W69 do Zielonej Góry. Enea Falubaz Zielona Góra wygrywa sparing z Fogo Unią Leszno 48:42. 

Enea Falubaz Zielona Góra, właśnie pod taką nazwą będą występować zielonogórscy żużlowcy w nadchodzącym sezonie. Sponsora tytularnego załatwił poseł Łukasz Mejza co budzi kontrowersje.

Trwają intensywne prace na stadionie żużlowym w Zielonej Górze. Zakończył się kolejny etap budowy odwodnienia liniowego toru!

Spalony w zeszłym roku słup oświetleniowy na stadionie żużlowym w Zielonej Górze będzie naprawiony. Koszt naprawy wyniesie 1,8 miliona złotych!

Stelmet Falubaz Zielona Góra oficjalnie poinformował o nowych zawodnikach. Sprawdź, kto dołączy do klubu na sezon 2023.

Strona 1 z 10

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u