Wypadek w galerii Focus Mall Zielona Góra. Mężczyzna spadł ze schodów. Poszkodowany trafił do szpitala.

Policja w Zielonej Górze szuka mężczyzny, który ukradł perfum w galerii handlowej. Rozpoznajesz go? Mundurowi proszą o kontakt.

Zbiórka dla Ukrainy Zielona Góra. Focus Mall to kolejne miejsce w mieście, gdzie można zostawić dary dla naszych wschodnich sąsiadów. Punkt ruszył 3 marca.

Studio planowania Ikea otworzyło się w Focus Mall Zielona Góra. Tu skorzystasz z pomocy w kwestii wyposażenia kuchni lub garderoby i zamówisz meble.

W najbliższą sobotę, 20 listopada, w galerii Focus Mall w Zielonej Górze będzie można skorzystać z szeregu bezpłatnych badań i porad jak skutecznie rozpoznawać objawy stanu zagrożenia życia. Organizatorem jest IFMSA Poland - Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny w Zielonej Górze.

Administracja Focus Mall w Zielonej Górze otrzymała informację, że w budynku podłożony został niebezpieczny ładunek. Na miejsce przyjechała straż pożarna i policja.

Potwierdzono przypadek zakażenia koronawirusem u pracownika jednego ze sklepów w galerii handlowej Focus Mall w Zielonej Górze.

Galeria Focus Mall w Zielonej Górze została ewakuowana. Administracja obiektu otrzymała maila z informacją, że w budynku jest podłożona bomba.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u