Focus Mall Zielona Góra. Na miejsce przyjechała straż pożarna. Doszło do pożaru.

Pobicie w Zielonej Górze. Starszy mężczyzna został zaatakowany przez nastolatka pod galerią handlową. Policja namierzyła i zatrzymała nieletniego agresora.

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu pod galerią Focus Mall w Zielonej Górze. Gigantyczne korki na ulicy Wrocławskiej oraz drogach dojazdowych.

Focus Mall Zielona Góra. Galeria została ewakuowana, a na miejsce przyjechała straż pożarna. Włączył się alarm pożarowy.

Policja w Zielonej Górze szuka mężczyzny, który zabrał portfel z pieniędzmi na terenie galerii handlowej. Rozpoznajesz go? Mundurowi proszą o kontakt.

Policja w Zielonej Górze szuka mężczyzny, który okradł sklep w galerii Focus Mall. W trakcie ucieczki złodziej zaatakował ekspedientkę i pchnął ją na szklane drzwi.

Wypadek w galerii Focus Mall Zielona Góra. Mężczyzna spadł ze schodów. Poszkodowany trafił do szpitala.

Policja w Zielonej Górze szuka mężczyzny, który ukradł perfum w galerii handlowej. Rozpoznajesz go? Mundurowi proszą o kontakt.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u