Pogoda Lubuskie. W części regionu, w tym w Zielonej Górze pada śnieg. Jest ślisko. Na drogi wyjechały pługopiaskarki.

Drugie rondo na drodze krajowej nr 32 pod Gubinem już wkrótce ma zostać ukończone. Jak idą prace? Zobaczcie zdjęcia z drona.

Utrudnienia dla kierowców podróżujących trasą S3 w Lubuskiem. Na najbliższe miesiące zamknięto MOP Racula Zachód, a to oznacza, że nie zatankujemy paliwa.

"Najdłuższe schody Europy" w Lubuskiem przeszły do historii. Autostrada A18 jest już dostępna dla kierowców. Inwestycja pochłonęła ponad 850 milionów złotych.

Obwodnica Krosna Odrzańskiego. Osiem firm zgłosiło się do zaprojektowania i budowy drogi. Otworzono już oferty, najtańsza opiewa na przeszło 305 milionów.

Droga krajowa nr 32 koło Gubina będzie remontowana. GDDKiA Zielona Góra ogłosiła już przetarg na modernizację. - Będzie bezpieczniej - mówią drogowcy.

GDDKiA rusza z akcją "Droga to nie wysypisko". Na poboczach można znaleźć dosłownie wszystko, zaczynając od plastikowych butelek, przez opony, aż do gruzu.

Będzie drugie rondo na drodze krajowej nr 32 pod Gubinem. Plac budowy przekazano wykonawcy, więc prace rozpoczną się już wkrótce. Koszt to blisko 7,5 miliona.

Strona 1 z 7

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u