Bezpieczeństwo pieszych na drodze to jeden z celów, które stawia sobie GDDKiA Zielona Góra. Zobacz, gdzie doświetli przejścia dla pieszych.

Droga krajowa nr 27 w Świdnicy do przebudowy. Zdaniem GDDKiA Zielona Góra będzie bezpieczniej. Koszt inwestycji to blisko 6,8 miliona złotych

Rondo na drodze krajowej nr 32 na odcinku Sulechów - Kargowa oddane do użytku. Inwestycja za blisko 5,8 miliona złotych ma poprawić bezpieczeństwo.

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej celuje w bezpieczeństwo pieszych na drodze. I tak GDDKiA Zielona Góra doświetliła przejścia dla pieszych w Kargowej.

Utrudnienia na drogach w Lubuskiem. W nocy padał śnieg, a teraz wiele tras jest skutych lodem. To powoduje, że tworzą się korki i dochodzi do kolizji.

Trwa montaż ekranów akustycznych przy trasie S3 na wysokości osiedla Pomorskiego. To właśnie ci mieszkańcy przede wszystkim czekali na tę inwestycję.

Nieustannie trwa budowa ronda na trasie Sulechów - Kargowa. Inwestycja ma zakończyć się pod koniec 2022 roku. Jak idą prace? Zobaczcie zdjęcia z drona.

Rondo na drodze krajowej nr 27 w Nowogrodzie Bobrzańskim zostało w pełni ukończone. Inwestycja za ponad 7,5 miliona złotych ma poprawić bezpieczeństwo.

Strona 1 z 6

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u