Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad jest przygotowana na zimę. W Polsce do utrzymania ma ponad 17800 kilometrów dróg krajowych!

Nowe tablice informacyjne powstaną na węzłach trasy ekspresowej S3. Powód? Częste przypadki jazdy pod prąd!

Trasa S3 jest dwujezdniowa już na całym przebiegu. Wyjątkiem jest jedynie most nad Odrą w Cigacicach. Drogowcy planują otworzyć obiekt już za pół roku, co przy wakacyjnym ruchu pojazdów przełoży się na spowolnienia.

Na drodze krajowej nr 32 na odcinku Sulechów - Okunin wybudowane zostanie rondo, które zastąpi klasyczne skrzyżowanie z drogą do Babimostu. Inwestycja ma spowodować poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Już od dziś, 27 czerwca, kierowcy mogą korzystać z nowowybudowanej drogi łączącej węzeł Zielona Góra - Północ na drodze ekspresowej S3 z osiedlem Pomorskim w Zielonej Górze.

Remonty dróg, duży ruch na ulicach spowodowany okresem urlopowym utrudnia nam przejazd. Bywa, że w korku stoimy nawet po kilkadziesiąt minut. W naszym województwie najgorsza sytuacja jest na trasie S3. Powodem utrudnień jest budowa drugiej nitki.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u