Strażacy z OSP Koźla otrzymali samochód gaśniczy z Państwowej Straży Pożarnej. To ciężki wóz, który przyda się przy pożarach. Wkrótce będzie wyjeżdżał do akcji.

Susza w Lubuskiem. Jest coraz więcej apeli do mieszkańców o ograniczenie korzystania z wody. Tak jest między innymi w gminie Świdnica koło Zielonej Góry.

Był pod wpływem alkoholu i wyjechał na drogę. W Letnicy koło Zielonej Góry 19-latek uderzył w barierę. Miał w swoim organizmie promil alkoholu.

Zalew w Świdnicy koło Zielonej Góry przyciąga ludzi, a część z nich parkuje swoje samochody na zakazie. Później przyjeżdża policja i sypią się mandaty.

Pięć zastępów straży pożarnej i patrol policji wysłano do Letnicy pod Zieloną Górą. Ze zbiorników na przyczepie ciągnika wyciekała nieznana substancja.

Dziś pani Cecylia Dudarczyk z Koźli w gminie Świdnica pod Zieloną Górą skończyła 100 lat. Dostała wiele życzeń, kwiatów oraz honorową emeryturę.

Trzynaście zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem domu w Piaskach. Nikt nie ucierpiał, jednak straty materialne są duże. Ruszyła zbiórka dla pogorzelców.

Trzynaście zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem domu w Piaskach koło Zielonej Góry. Budynek całkowicie spłonął. To tragiczne rozpoczęcie świąt.

Strona 1 z 13

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u