Podejrzany mężczyzna zaczepiał dzieci we wsi Słone pod Zieloną Górą. Mieszkańcy wzajemnie się ostrzegają i apelują o ostrożność.

Droga krajowa nr 27 koło Zielonej Góry pod kontrolą policji. Mundurowi rozstawili się z "suszarką" i sprawdzali kierowców. Wpadł 60-latek.

Pijany kierowca zatrzymany w Świdnicy koło Zielonej Góry. Mężczyzna przyjechał do marketu, gdzie kupił wódkę. Gdy został zatrzymany przez świadków, dalej się upijał.

OSP Letnica ma spory problem. Ich Star jest już wysłużony, a strażacy nigdy nie wiedzą, czy dojadą na akcję. Naprawiają go sami, ale podkreślają, że potrzebują nowego wozu.

Kradzież samochodu pod Zieloną Górą. Nieznany sprawca zrobił to pod osłoną nocy. Sprawa trafiła na policję, a właściciel prosi o pomoc.

Trasa Świdnica - Letnica pod Zieloną Górą to wielkie dziury i brak pobocza. O jej remoncie mówiło się od dawna, ale bez rezultatu. Teraz może się to zmienić.

Akcja służb ratowniczych koło Zielonej Góry. Nie było wolnej karetki naziemnej, więc przyleciał śmigłowiec LPR. Z pomocą ruszyli też strażacy.

Podejrzani mężczyźni jeżdżą samochodem po wsiach w gminie Świdnica pod Zieloną Górą. Mieszkańcy wzajemnie się ostrzegają i apelują o ostrożność.

Strona 1 z 14

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u