Gmina Szprotawa rozdała uczniom pierwszych klas szkoły podstawowej i liceum 380 rowerów. To w ramach akcji "Rower dla pierwszaka", która trwa już drugi rok.

Gmina Szprotawa realizuje projekt "Przyjazne i bezpieczne podwórko". Zmiany doczekał się między innymi zarośnięty plac przy ulicy Bronka Kozaka.

Tężnia solankowa w Szprotawie już działa. Inwestycja w Parku Goepperta została zrealizowana za blisko 370 tysięcy złotych.

Tężnia solankowa w Szprotawie powinna być gotowa już wczesną wiosną. Inwestycja w Parku Goepperta realizowana jest za blisko 370 tysięcy złotych.

Burmistrz Szprotawy Mirosław Gąsik chce wsłuchać się w głos mieszkańców. Włodarz zaprasza na spotkanie, gdzie będzie można porozmawiać o sprawach miasta i gminy.

Strażacy ochotnicy z terenu gminy Szprotawa mają nowe samochody gaśnicze, ale i nie tylko. Wszystko dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u