Wybory samorządowe 2024 w Gorzowie Wielkopolskim. O fotel prezydenta miasta powalczy pięciu kandydatów. Poniżej prezentujemy listę kandydatów.

Skatowany chłopczyk trafił do gorzowskiego szpitala. Badania wykazały ciężkie obrażenia wewnętrzne. Stan dziecka jest krytyczny. Rodzice zostali zatrzymani przez policję.

Przedświąteczna tragedia w Bogdańcu pod Gorzowem Wielkopolskim. Nie żyje mężczyzna, który zasłabł w środku nocy na ścieżce rowerowej. - Przez godzinę trwała walka o życie - napisali strażacy.

Według danych opublikowanych przez Organizację Narodów Zjednoczonych do Spraw Wyżywienia i Rolnictwa (FAO), około jedna trzecia całej wyprodukowanej na świecie żywności trafia do kosza. W Europie, ta liczba jest równie przerażająca. W międzynarodowych rankingach, kraje europejskie często znajdują się w czołówce, jeśli chodzi o marnowanie jedzenia.

Potężna ulewa na północy województwa. W Gorzowie doszło do lokalnych podtopień. Strażacy mają pełne ręce pracy!

Postawiono już pierwsze kroki na drodze do modernizacji stadionu przy ulicy Olimpijskiej w Gorzowie.

Warsztaty kreatywnego wykorzystania odpadów, spotkania z mieszkańcami, film edukacyjny na temat właściwego postępowania z odpadami, a także Festiwal Ekologiczny, w formie on-line, to tylko niektóre działania Związku Celowego Gmin MG-6, które będą realizowane w ramach kolejnej odsłony kampanii edukacyjnej pn. „Jestem, myślę segreguję”.

Dobre wiadomości do Gorzowa Wlkp. Samorząd województwa przekazał 1 mln zł na modernizację stadionu lekkoatletycznego przy ul. Krasińskiego.

Strona 1 z 48

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u