Pijany kierowca ciężarówki zatrzymany na trasie S3 koło Gorzowa Wielkopolskiego. Wpadł, bo wyprzedzał inną ciężarówkę. Dalej w trasę nie pojechał.

Jechał uszkodzoną ciężarówką po autostradzie A2. Na polsko-niemieckim przejściu granicznym w Świecku kierowca wpadł w ręce mundurowych. Dalej nie pojechał.

Inspekcja Transportu Drogowego prowadziła działania na trasie S3 w Lubuskiem. Wpadły przeładowane ciężarówki.

Inspekcja Transportu Drogowego zatrzymała przeładowane dostawczaki na trasie S3 w Lubuskiem. Kierowcy zostali ukarani mandatami.

Akcja na trasie S3 w Lubuskiem. Inspekcja Transportu Drogowego ważyła pojazdy. Przeładowane dostawczaki dalej nie pojechały. To prawdziwa plaga.

Kontrola autobusu przez mundurowych z ITD Sulęcin. Kierowca pojazdu komunikacji publicznej nie pojechał dalej w trasę.

Fotoradary w Lubuskiem wspomagane są przez odcinkowe pomiary prędkości. Sprawdź, ile razy wpadali kierowcy w 2023 roku. Wiemy, w których miejscach najczęściej.

Akcja ITD Gorzów Wielkopolski. Kontrolowano pojazdy przewożące odpady. Ujawniono niesprawne ciężarówki.

Strona 1 z 6

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u