Autobusowa spółka ZKP pozwoliła uniezależnić się gminom koło Zielonej Góry od zewnętrznych przewoźników, w tym PKS. Teraz przewoźnik kupił nowe pojazdy.

Bankomat w Świdnicy koło Zielonej Góry jest już do dyspozycji mieszkańców. Ci domagali się tego od lat, ale udało się dopiero teraz.

Gmina Świdnica koło Zielonej Góry ma już pierwszy, publiczny żłobek. Pierwsza grupa liczy 20 dzieci. W budynku znajdzie się również przedszkole.

Gmina Świdnica podzieliła środki finansowe dla organizacji pozarządowych. Przyznano 36 dotacji na kwotę 196 tysięcy złotych. Kto dostał najwięcej?

Wójt gminy Świdnica oficjalnie rozpoczął pracę. Dziś Izabela Mazurkiewicz złożyła ślubowanie. - To dla mnie wzruszająca chwila - podkreślała.

Przedterminowe wybory na wójta gminy Świdnica znów będą przesunięte? Tak wynika z projektu rozporządzenia premiera Mateusza Morawieckiego.

Przedterminowe wybory na wójta gminy Świdnica znów przesunięte. Rząd tłumaczy decyzję pandemią koronawirusa. Jaka jest nowa data wyborów?

W styczniu ponownie zmieniono datę przedterminowych wyborów wójta w gminie Świdnica koło Zielonej Góry. Mieszkańcy mają czekać do 11 kwietnia. Radni zaapelowali jednak do premiera o wyznaczenie bliższego terminu.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u