Trasa Świdnica - Letnica pod Zieloną Górą to wielkie dziury i brak pobocza. O jej remoncie mówiło się od dawna, ale bez rezultatu. Teraz może się to zmienić.

Dziś pani Melania Węgrzynowicz ze Świdnicy pod Zieloną Górą świętowała niezwykłą uroczystość. Seniorka skończyła 100 lat. Dostała wiele życzeń oraz kwiatów.

Dziś pani Cecylia Dudarczyk z Koźli w gminie Świdnica pod Zieloną Górą skończyła 100 lat. Dostała wiele życzeń, kwiatów oraz honorową emeryturę.

Autobusowa spółka ZKP pozwoliła uniezależnić się gminom koło Zielonej Góry od zewnętrznych przewoźników, w tym PKS. Teraz przewoźnik kupił nowe pojazdy.

Bankomat w Świdnicy koło Zielonej Góry jest już do dyspozycji mieszkańców. Ci domagali się tego od lat, ale udało się dopiero teraz.

Gmina Świdnica koło Zielonej Góry ma już pierwszy, publiczny żłobek. Pierwsza grupa liczy 20 dzieci. W budynku znajdzie się również przedszkole.

Gmina Świdnica podzieliła środki finansowe dla organizacji pozarządowych. Przyznano 36 dotacji na kwotę 196 tysięcy złotych. Kto dostał najwięcej?

Wójt gminy Świdnica oficjalnie rozpoczął pracę. Dziś Izabela Mazurkiewicz złożyła ślubowanie. - To dla mnie wzruszająca chwila - podkreślała.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u