Zachodnia Obwodnica Zielonej Góry. Jak powinna przebiegać kolejna arteria komunikacyjna w rejonie miasta? Janusz Kubicki organizuje konsultacje społeczne.

Napis "I love Zielona" na Winnym Wzgórzu w Zielonej Górze co rusz pada ofiarą wandali. Teraz znów ktoś go zniszczył - informuje prezydent Janusz Kubicki.

Wojna na Ukrainie. Rosjan wspiera Białoruś, która również włączyła się w działania zbrojne. Zielona Góra zrywa współpracę z Witebskiem oraz miasteczkiem Głębokie na Białorusi. 

Wielki baner zawisł na budynku Urzędu Miasta w Zielonej Górze. "#Zielonogórzanie za Mundurem".

Być albo nie być, oto jest pytanie? Robić czy nie robić, to też jest pytanie? Może dacie odpowiedź na nie.

Przed Urzędem Miasta Zielona Góra stanął billboard. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie jego treść. Na szyldzie skierowanym w stronę Urzędu Marszałkowskiego czytamy: "Marszałek nie dba o bezpieczeństwo rowerzystów?".

Zielonogórskie cmentarze zamknięte dla odwiedzających. W uroczystościach pogrzebowych będzie mogła uczestniczyć tylko najbliższa rodzina.

Już jutro zapadnie oficjalna decyzja, czy placówki oświatowe w Zielonej Górze zostaną zamknięte. Prezydent miasta zwołał zespół kryzysowy.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u