Mobilne niszczarki pojawiły się przed urzędem miasta w Zielonej Górze? Sprawę nagłośnił radny Janusz Rewers. Pod wpisem pojawiły się komentarze internautów. 

Wybory samorządowe 2024 to już historia. W Zielonej Górze po drugiej turze prezydentem został Marcin Pabierowski, który pokonał Janusza Kubickiego. Jak głosowali mieszkańcy sołectwa Przylep, gdzie w ubiegłym roku doszło do pożaru hali z niebezpiecznymi odpadami chemicznymi? Sprawdziliśmy.

Wyniki wyborów Zielona Góra. Znamy oficjalne dane podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Kto wygrał wybory w Zielonej Górze?

Wymowne zdjęcie po drugiej turze wyborów samorządowych w Zielonej Górze. Porażka Kubickiego i sukces Pabierowskiego. 

Janusz Kubicki po 18 latach rządów w Zielonej Górze najprawdopodobniej pożegna się z fotelem prezydenta miasta. Według nieoficjalnych wyników ze sporą przewagą wygrał Marcin Pabierowski. 

Druga tura wyborów samorządowych 2024 dobiegła końca. Kto zostanie prezydentem Zielonej Góry? Pojawiły się pierwsze wyniki exit poll. 

Co zostało po pożarze hali z odpadami chemicznymi w sołectwie Przylep? Sprawdziliśmy.

Sondaż wyborczy przed drugą turą wyborów samorządowych w Zielonej Górze. Kto ma większe poparcie wśród wyborców? 

Strona 1 z 11

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u