Pożar Przylep. Prokuratura podała nowe informacje. Prezydent skomentował sprawę, a jego komunikat oceniają politycy. "Prezydent powinien podać się do dymisji" - słyszymy.

Pożar hali z niebezpiecznymi odpadami w Zielonej Górze. Skażenie objęło 65 hektarów terenu. Do informacji prokuratury odniósł się prezydent Janusz Kubicki.

Zielonogórski Budżet Obywatelski 2024. Są już oficjalne wyniki głosowania. Wygrało 9 zadań, a prezydent Janusz Kubicki dodał jeszcze 3 projekty do realizacji.

Sylwester Zielona Góra. W mieście po roku przerwy znów odbędzie się miejska impreza pod chmurką. Będzie dyskoteka i fajerwerki, ale w nowym miejscu.

Pożar hali z niebezpiecznymi odpadami w Zielonej Górze gasiło wielu strażaków. Pomocy udzielały też inne służby. Prezydent Janusz Kubicki rozdał podziękowania.

Zielona Góra. Prezydent Janusz Kubicki zaprezentował projekt budżetu miasta na 2024 rok. 332 mln zapisano na inwestycje. Deficyt zostanie pokryty z kredytu.

Kierowcy mogą odetchnąć z ulgą. Dziś, 9 listopada, otwarta została ulica Kupiecka w Zielonej Górze. Autobusy MZK Zielona Góra jeżdżą inaczej.

Wybory 2023. Pod osłoną nocy w Zielonej Górze zawisło tysiące nielegalnych banerów wyborczych. Na wszystkich jeden kandydat: Łukasz Mejza. Miasto już je zdejmuje.

Strona 1 z 9

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u