Jarosław Kaczyński odwiedził Nową Sól. W rejonie spotkania zgromadziła się liczna grupa przeciwników. Imprezę zabezpieczało mnóstwo policjantów z lubuskiego.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński przyjedzie do Nowej Soli. Spotka się z sympatykami partii podczas zamkniętego wydarzenia.

Prezes partii Prawo i Sprawiedliwość przyjechał w sobotę do Zielonej Góry. Zamknięta impreza odbyła się w Planetarium Wenus. Na zewnątrz zorganizowano kontrmanifestację!

Jarosław Kaczyński był dziś w Zielonej Górze. Jego wizytę zabezpieczali policjanci z całego województwa. Na miejscu roiło się też od osób protestujących.

Jarosław Kaczyński odwiedzi dziś Zieloną Górę. Miejsce spotkania z prezesem PiS zabezpiecza już policja. Czy z funkcjonariuszy robi się tzw. "cieciów"?

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński przyjedzie do Zielonej Góry. Spotka się z sympatykami partii, a mieszkańcy planują protest.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński prowadzi objazd po Polsce. Teraz odwiedzi województwo lubuskie. Będzie m.in. w Zielonej Górze i Nowej Soli.

Karetka w każdej gminie, Fundusz Ochrony Ludności i korpus ratowników medycznych w straży pożarnej. To nowe obietnice rządu ogłoszone dziś na konferencji.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u