W 2023 roku po ponad dwóch latach zakończyła się modernizacja linii kolejowej Zbąszynek - Czerwieńsk. Teraz okazało się, że wykonawca nieprawidłowo wykonał część prac.

Polregio kupiło trzy pociągi SA 136. Wszystkie będą jeździły w Lubuskiem. - Realizacja planu naprawczego w tym regionie to priorytet - podkreśla Polregio.

Kolejarze zgłaszają gotowość do zimy. PKP Polskie Linie Kolejowe informuje, że powołano specjalne zespoły do szybkiego usuwania usterek. Co jeszcze?

Trwa dwudniowy strajk kolejarzy w Niemczech. Utrudnienia dla podróżujących także w Polsce! 

Już są, już wyjechały na lubuskie tory. To dwa nowe pociągi typu Impuls 2 wyprodukowane przez firmę NEWAG. Oba będą obsługiwać linię Kostrzyn - Gorzów - Poznań.

Już w grudniu na tory wyjadą dwa nowe pociągi typu Impuls 2 wyprodukowane przez firmę NEWAG. Osiągają prędkość maksymalną 120 km/h i mają 160 miejsc siedzących. Oba będą obsługiwać linię Kostrzyn - Gorzów - Poznań.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u