Kolizja w Zielonej Górze. Na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Sikorskiego zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Kolizja w Zielonej Górze. Na ulicy Morelowej doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Na szczęście straty są jedynie materialne.

Kolizja w Zielonej Górze. Na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Sikorskiego zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce wezwano służby.

Kolizja w Zielonej Górze. Na skrzyżowaniu na terenie strefy przemysłowej zderzyły się dwie osobówki. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Kolizja w Zielonej Górze. Mężczyzna uderzył w słup oświetleniowy wypożyczonym autem z Panek CarSharing. Pojazd przewrócił się na bok. Na miejsce wezwano służby.

Kolizja w Zielonej Górze. Kierowca BMW wypadł z ronda oraz przeleciał przez chodnik i przejście dla pieszych. Na miejscu pracuje policja.

Kolizja w Zielonej Górze. Na skrzyżowaniu w mieście zderzyły się dwa samochody. Policja opublikowała nagranie z momentu zdarzenia.

Kolizja w Zielonej Górze. Dwie osobówki zderzyły się na ulicy Mechaników. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u