Kolizja w Zielonej Górze. W Raculi zderzyły się trzy pojazdy. Na miejsce wezwano służby ratownicze, ale nikt nie został poszkodowany.

Kolizja w Zielonej Górze. Na skrzyżowaniu ulic Fabrycznej i Sienkiewicza zderzyły się dwa samochody osobowe. Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał.

Kolizja w Zielonej Górze. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Sprawca zdarzenia nie miał prawa jazdy.

Kolizja w Zielonej Górze. Zderzyły się dwa pojazdy. Na szczęście nikt nie został poszkodowany.

Kolizja w Zielonej Górze. Na skrzyżowaniu ulic Lwowskiej i Piaskowej zderzyły się dwa samochody osobowe. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Kolizja w Zielonej Górze. Na skrzyżowaniu w mieście zderzyły się dwa auta, jedno prowadził pijany kierowca. Policja opublikowała nagranie z momentu zdarzenia.

Kolizja w Zielonej Górze. Osobówka wypadła z ronda i uderzyła w słupki. Za kierownicą siedziała kobieta, która była pod wpływem alkoholu.

Kolizja w Zielonej Górze. Na skrzyżowaniu w centrum miasta zderzyły się dwa auta. Policja opublikowała nagranie z momentu zdarzenia.

Strona 1 z 5

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u