Kolizja w Zielonej Górze. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce przyjechały służby ratownicze. Droga jest zablokowana.

Kolizja w Zielonej Górze. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce przyjechały służby ratownicze. Droga jest zablokowana.

Kolizja w Zielonej Górze. Na ulicy Sienkiewicza zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce przyjechały służby ratownicze.

Kolizja w Zielonej Górze. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce przyjechały służby ratownicze. Są utrudnienia w ruchu.

Kolizja w Zielonej Górze. Mężczyzna wypadł autem z trasy i uderzył w latarnię. Dobrze, że w pobliżu nie było pieszych.

Kolizja w Zielonej Górze. Zderzyły się dwa samochody, a wszystko nagrała kamera. Wiemy, jak tłumaczył się sprawca.

Kolizja w Zielonej Górze. Na Trasie Północnej zderzyły się cztery pojazdy, w tym ciężarówka. Na miejsce wezwano służby. Droga została zablokowana.

Policjanci z Zielonej Góry zatrzymali dwóch kierowców na "podwójnym gazie", którzy doprowadzili do kolizji. Pijani kierujący to spore zagrożenie na drodze.

Strona 1 z 9

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u