Kolizja w Zielonej Górze. Na skrzyżowaniu ulic Lwowskiej i Piaskowej zderzyły się dwa samochody osobowe. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Kolizja w Zielonej Górze. Na skrzyżowaniu w mieście zderzyły się dwa auta, jedno prowadził pijany kierowca. Policja opublikowała nagranie z momentu zdarzenia.

Kolizja w Zielonej Górze. Osobówka wypadła z ronda i uderzyła w słupki. Za kierownicą siedziała kobieta, która była pod wpływem alkoholu.

Kolizja w Zielonej Górze. Na skrzyżowaniu w centrum miasta zderzyły się dwa auta. Policja opublikowała nagranie z momentu zdarzenia.

Kolizja w Zielonej Górze. W Ochli doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Na szczęście straty są jedynie materialne.

Kolizja w Zielonej Górze. Na skrzyżowaniu zderzyły się dwa samochody osobowe. 

Kolizja w Zielonej Górze. Kierująca zasłabła w trakcie jazdy. Samochód wypadł z drogi i wjechał do rowu.

Kolizja w Zielonej Górze. Na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Sikorskiego zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Strona 1 z 4

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u