Doroczny kongres Świadków Jehowy odbędzie się w Zielonej Górze w dniach 10-12 sierpnia w hali Centrum Rekreacyjno-Sportowego. W kongresie weźmie udział blisko 5000 osób.

W dniach 7-9 lipca 2017 roku, w hali CRS przy ul. Sulechowskiej 41 w Zielonej Górze, odbędzie się trzydniowy doroczny kongres Świadków Jehowy pod hasłem „Nie poddawaj się!”

Prezydent Wadim Tyszkiewicz wziął udział w Europejskim Kongresie Gospodarczym (European Economic Congress – EEC) w Katowicach. To największa impreza biznesowa w Europie Środkowej, trzydniowy cykl debat, spotkań i wydarzeń towarzyszących z udziałem najważniejszych osobistości świata polityki, biznesu, nauki oraz ekonomii.

Jak dobrze zarabiać, słuchając siebie, a nie spełniając oczekiwania innych? Jak pogodzić finanse osobiste z prowadzeniem firmy?

Po raz ósmy w urzędzie marszałkowskim odbył się Lubuski Kongres Kobiet. Organizatorzy spotkania skupili się w tym roku na problemach młodzieży.

We wtorek 10 maja, o 10.00 w Sali Kolumnowej Sejmiku Województwa odbędzie się III Lubuski Kongres Młodych Rolników.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u