Krajowa Administracja Skarbowa zatrzymała do kontroli busa. Kierowca próbował uciekać. Po chwili wszystko było już jasne.

Krajowa Administracja Skarbowa prowadziła działania na bazarach w Słubicach i Kostrzynie nad Odrą. Mundurowi wyłapali podrabianą odzież i leki.

Przemyt narkotyków z Holandii udaremniony. Celnicy przechwycili środki na granicy. Wjeżdżały do Polski w busie.

Akcja Służby Celno-Skarbowej w Zielonej Górze. Mundurowi wkroczyli na jedną z posesji w mieście. Chodziło o nielegalny tytoń.

Policja i Krajowa Administracja Skarbowa zlikwidowali nielegalne kasyna działające w całej Polsce. Członkowie grupy zarobili na tym fortunę.

Przemyt narkotyków z Holandii udaremniony. Służby przechwyciły kokainę i płynną amfetaminę, które wjechały do Polski w ciężarówce. To po zasadzce na granicy.

Krajowa Administracja Skarbowa kontrolowała ciężarówkę przy granicy w Świecku. Kontrola na autostradzie A2 dała zaskakujący wynik. W środku były skradzione auta.

Nielegalne papierosy schowane w ciężarówce. Krajowa Administracja Skarbowa zatrzymała pojazd na polsko-niemieckiej granicy.

Strona 1 z 8

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u