Krajowa Administracja Skarbowa zlikwidowała nielegalne kasyno w Brodach koło Lubska. Funkcjonariusze zabezpieczyli siedem automatów do gry.

Krajowa Administracja Skarbowa zatrzymała na polsko-niemieckiej granicy ciężarówkę, w której przewożono nielegalne papierosy. Były ukryte, wykrył je skaner.

Blisko 50 litrów nielegalnego alkoholu i aparaturę do produkcji zabezpieczyły służby koło Świebodzina. Właściciel tłumaczył, że miał alkohol na użytek własny.

Przemyt narkotyków zakończony niepowodzeniem. Marihuanę, kokainę i metamfetaminę przechwyciła Krajowa Administracja Skarbowa. Do sprawy zatrzymano 27-latka.

Blisko 170 sztuk podrabianej odzieży zabezpieczyła Krajowa Administracja Skarbowa. Na bazarze w Łęknicy sprzedawała ją obywatelka Bułgarii.

Służby rozbiły gang tytoniowy działający w Lubuskiem i na Dolnym Śląsku. Do sprawy zatrzymano kolejnych podejrzanych. Ujawniono też narkotyki oraz pieniądze.

Transport nielegalnych odpadów zatrzymany przy polsko-niemieckiej granicy w Lubuskiem. Ciężarówkę ujawnili celnicy. Karę dostanie przewoźnik, odbiorca i nadawca.

Przemyt narkotyków przez granicę udaremniony. Krajowa Administracja Skarbowa znalazła w busie tabletki ecstasy i sadzonki marihuany.

Strona 1 z 6

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u